Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
24.11.2015

Regulamin

Regulamin

 1. Informacje zamieszczone w portalu iSanok.pl należy traktować jako wyraz starań w przekazaniu czytelnikowi najlepszej i obiektywnej wiedzy. Portal dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone informacje były rzetelne, dokładne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować nieomylności i nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe wskutek decyzji podjętych na podstawie lektury wszelkich treści na portalu.

 2. Portal może zawierać w treści odnośniki do innych stron internetowych. TV Galicja sp. z o.o.  nie składa żadnego oświadczenia ani nie udziela żadnej gwarancji co do dokładności, kompletności czy też prawdziwości informacji zawartych w takim odnośniku, lub innych stronach internetowych połączonych z portalem, dlatego też przeglądanie ich odbywa się na własne ryzyko Użytkownika portalu.

 3. Treść zamieszczanych na portalu ogłoszeń i reklam nie może być sprzeczna z prawem, normami etycznymi oraz dobrymi obyczajami obowiązującymi w Polsce i nie może stanowić czynu nieuczciwej konkurencji.

 4. TV Galicja sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do przerw w działaniu portalu iSanok.pl, spowodowanych pracami nad uaktualnieniem, konserwacją oraz zmianami w oprogramowaniu portalu oraz podobnymi działaniami.

 5. Korzystanie z dostępnych na portalu usług oraz publikowanych danych w celach innych niż określone w Regulaminie, w szczególności kopiowanie, gromadzenie, przetwarzanie i upowszechnianie danych, jest zabronione. TV Galicja sp. z o.o.  nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie tego zakazu przez osoby trzecie.

 6. TV Galicja sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść i aktualność ogłoszeń i reklam zamieszczanych na portalu przez Ogłoszeniodawców, a także nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku podania przez Ogłoszeniodawców danych nieprawdziwych lub niepełnych. Za treść publikowanych ogłoszeń i reklam odpowiada wyłącznie Ogłoszeniodawca. Ogłoszeniodawca odpowiada za ewentualne naruszenie praw osób trzecich do zamieszczonych materiałów, w tym zdjęć/wizualizacji, innych materiałów graficznych, znaków towarowych, nazw i sloganów wykorzystywanych w ogłoszeniach i reklamach.

 7. Jeżeli Ogłoszeniodawca naruszy w jakikolwiek sposób Regulamin, TV Galicja sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odmowy publikacji jego ogłoszenia/reklamy, lub usunięcia ogłoszenia/reklamy z Portalu, bez powiadomienia o tym fakcie Ogłoszeniodawcy.

 8. Ogłoszeniodawca ma prawo wglądu do własnych danych osobowych, ich zmiany, a także prawo zgłoszenia żądania usunięcia danych.

 9. Ogłoszeniodawca przekazując dane osobowe wyraża zgodę na przekazywanie tych danych podmiotom trzecim, wykonującym na zlecenie TV Galicja sp. z o.o. czynności w ramach świadczonej przez TV Galicja sp. z o.o. usługi publikacji ogłoszenia.

 10. Wszelkie reklamacje dotyczące usług świadczonych przez portal iSanok.pl powinny być składane w formie pisemnej i przesyłane pocztą elektroniczną na adres: redakcja@isanok.pl, z wyraźnym wskazaniem, że pismo stanowi reklamację.

 11. Użytkownik portalu publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja iSanok.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników.
 12. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników komentarzy uznanych powszechnie za obraźliwe, naganne moralnie i społecznie niewłaściwe. Portal iSanok.pl zastrzega sobie prawo do ich usunięcia.
 13. Użytkownik zakladając konto w portalu isanok zgadza sie na przesyłanie treści informacyjno-reklamowych.

Artykuły promowane

Budowa domu, bądź wykończenie mieszkania to nie lada wyzwanie. Nie wie o tym tylko...
6 stycznia 2017 r. odbyła się IV edycja największych, Krośnieńskich Targów...
To już trzeci teledysk do autorskiej muzyki i słów zespołu HIT Sanok. Poniżej...

Kalendarium

/ Kwiecień 2017
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl