Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Polecamy
24.11.2015

Polityka prywatności

Polityka prywatności

TV Galicja sp. z o.o. jako właściciel portalu iSanok.pl pragnie zapewnić, że szanuje i dba o prywatność Użytkowników portalu. W tym celu podejmuje odpowiednie działania zapewniające bezpieczeństwo i ochronę ich danych osobowych.

Większość usług portalu jest dostępna bez konieczności podawania danych osobowych. W niektórych przypadkach, takich jak np. dodanie ogłoszenia, wymagane jest podanie odpowiednich danych kontaktowych.

Wszystkie dane osobowe są przekazywane przez Użytkowników dobrowolnie, a portal iSanok.pl wykorzystuje je jedynie w celu kontaktu z Użytkownikiem, wysyłki newslettera lub w innych celach związanych ze świadczoną usługą. Dane osobowe przekazywane iSanok.pl przez Użytkowników, za pomocą formularzy umieszczonych na stronach portalu, są chronione zgodnie z obowiązującymi przepisami.

TV Galicja sp. z o.o. może udostępnić dane Użytkownika odpowiednim organom państwowym, jeżeli zobowiązany będzie do tego obowiązującymi przepisami prawa.

Użytkownicy mają możliwość wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z portalu. Użytkownicy mogą usuwać swoje dane samodzielnie lub kierując pisemną prośbę do administratora portalu, na adres redakcja@isanok.pl.

Wszystkich Użytkowników prosimy również o zachowanie podstawowych zasad ostrożności i nieudostępnianie posiadanych haseł i loginów osobom trzecim.

Portal iSanok.pl wykorzystuje mechanizm "cookies" (pliki tekstowe zapisywane na komputerze Użytkownika), umożliwiający identyfikację Użytkownika, dzięki czemu może m.in.: zapewnić wykonalność lub uproszczenie niektórych operacji, odpowiednią dystrybucję reklam oraz analizę statystyczną odwiedzalności portalu. „Cookies” są nieszkodliwe dla komputera Użytkownika i można je wyłączyć w przeglądarce internetowej, a za ich pomocą nie są przetwarzane lub przechowywane dane osobowe.

Na stronach portalu iSanok.pl zamieszczamy odnośniki umożliwiające przejście na inne strony internetowe. Nie odpowiadamy za politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli tych stron.

Artykuły promowane

Błyskawicznie, bezpłatnie i z zyskiem? Oto idealna sprzedaż. Co zrobić aby każda...
Eksperci z Pracuj.pl podpowiadają, jakie profity pracodawcy oferują pracownikom....
Poszukując zatrudnienia, warto działać systematycznie i wybierać oferty pracy...
Problemy z koncentracją, zmienne nastroje, zmęczenie – to kilka niepokojących...
Praca na określonym stanowisku wymaga posiadania odpowiednich kwalifikacji. Chodzi o...
Znalezienie ciekawej oferty pracy to dopiero początek zawodowej przygody. Kolejnym...

Kalendarium

/ Sierpień 2017
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl