Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  13.03.2018

Dla jakich branż zawieszki zapachowe do samochodu to skuteczna reklama? - reklama

Dobra promocja jest dźwignią handlu, nic więc dziwnego, że polscy przedsiębiorcy poświęcają jej coraz więcej uwagi. Skutkiem tego jest rosnące zainteresowanie wszelkiego rodzaju gadżetami reklamowymi, w gronie których coraz częściej pojawiają się zawieszki samochodowe. W jakich branżach mogą się one sprawdzić najlepiej?

Firmy ubezpieczeniowe

W pachnące dodatki do naszych aut bardzo chętnie inwestują ubezpieczyciele – szczególnie ci, którzy w swej ofercie mają OC i AC. Są to polisy, z których korzystają kierowcy, oni też są głównymi odbiorcami reklam takich agencji. Gadżety w formie aromatycznych zawieszek można wręczać zarówno tym, którzy już są klientami danej firmy, jak i tym, którzy obecnie płacą składki u innego agenta. Dlaczego? Bo i jednym, i drugim warto przypominać o swej działalności.

Zobacz ofertę zapachów samochodowych na https://aroma4car.pl/

Warsztaty samochodowe

Własny wóz to wiele ważnych zadań i obowiązków, z którymi muszą się borykać kierowcy. Przeglądy techniczne, wymiana opon, awarie – wszystko to sprawia, że nawet najbardziej zaradni posiadacze pojazdów muszą odwiedzać zawodowych mechaników. Dla właściciela warsztatu reklama w formie zawieszki zapachowej może być strzałem w dziesiątkę. Gadżet taki można wręczyć np. po zakończonym przeglądzie lub po naprawie. Będzie on przypominał kierowcy o tym, z czyich usług korzystał i zachęcał do tego, by w razie potrzeby znów odwiedzić to miejsce.

Auto myjnia

Choć wielu kierowców wciąż preferuje samodzielne mycie pojazdu na własnym podwórku, myjnie samochodowe na brak klientów nie mogą narzekać. Skąd bierze się ich popularność? Wielkim walorem takich punktów jest to, że zapewniają one odpowiednio przygotowane miejsce do mycia pojazdu. Szybkość i dokładność to kolejne zalety, które już dawno zostały docenione przez posiadaczy pojazdów. Co powinien zrobić właściciel myjni, pragnący utrzymać wysokie zainteresowanie swą ofertą? Może on postawić na tanią reklamę, przypierającą postać zapachowych zawieszek wręczanych klientom odwiedzającym takie miejsce.

Stacje benzynowe

Tankowanie to kolejna czynność, którą kierowcy muszą wykonywać regularnie. Miejsc, w których można zatankować, przybywa, warto zatem zadbać o swych klientów. Jak walczyć o ich lojalność? Wręczając drobne upominki. Trudno będzie zapomnieć o stacji, której logo ma się ciągle przed oczami. W ten sposób można promować zarówno lokalne stacje benzynowe, jak i te, które wchodzą w skład sieci prowadzonych przez większe koncerny.

Portale z ogłoszeniami

Dla właścicieli stron www, na których umieszczane są oferty kupna/sprzedaży, niewielkie zawieszki zapachowe również stają się dobrym nośnikiem reklamy. Przecież to właśnie na takich portalach właściciele samochodów mogą szukać ofert mechaników czy sklepów specjalizujących się w sprzedaży części do aut.

Branże, w których zapachowe gadżety do auta mogą się doskonale sprawdzić jako reklama, tworzą długą listę. Z takiej formy promocji mogą korzystać firmy specjalizujące się w klimatyzacji samochodowej oraz te, które postawiły na tachografy. Na takie gadżety mogą też postawić producenci wszelkiego rodzaju akcesoriów do aut oraz ci, z których usług korzystają osoby spędzające sporo czasu za kierownicą.

Artykuły promowane

Coraz większa ilość firm na rynku równa się coraz większej konkurencji, nie...
Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...

Kalendarium

/ Marzec 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl