Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  13.02.2018

Pudełka do wysyłania - reklama

Poznaj firmę Packhelp oraz dedykowaną ofertę na pudełka wysyłkowe.

O firmie Packhelp

Jesteśmy internetową platformą do samodzielnego projektowania oraz zamawiania opakowań z nadrukiem, w małych i dużych nakładach. Samą produkcję pudełek zlecamy partnerom, którzy mają odpowiednie możliwości produkcyjne. Działamy przede wszystkim w modelu B2B. Klientami Packhelp są agencje reklamowe, przedsiębiorstwa oraz firmy, które prowadzą bezpośrednie działania promocyjne. Wśród marek, które wykorzystały pudełka firmy, jak dotąd znalazły się między innymi: Ubisoft, EA Games, Uber, Nivea, Desperados, Prosto i Showroom.pl, Poczta Polska.

Atuty firmy

  • Szybko, łatwo, w dostępnej cenie 
  • Gwarancja sprawnej i rzetelnej obsługi oraz zadowolenia z dokonywanych wyborów
  • U nas znajdziesz wszystko to, co potrzebne jest do pakowania określonych przedmiotów i ich wysyłki pocztą lub kurierem
  • Łącząc usługę cyfrową z realnym produktem tworzymy unikalny model biznesowy

Oferta pudełek wysyłkowych

Produkowane pudełka wysyłkowe model Eco są sprawdzonym opakowaniem przewozowym. 

Zrobione są z wysokiej jakości materiałów, charakteryzują się wytrzymałością na obciążenia, nie odkształcają się podczas transportu. Produkty wysyłkowe firmy są dostępne w sześciu rozmiarach od 26 do 240 litrów. 

Ich zaletą jest materiał, tektura falista. W zależności od rozmiaru używamy kartonu trójwarstwowego (B flute) lub pięciowarstwowego (EB flute). Nasze opakowania są bezpieczne dla środowiska.

Pudełka wysyłkowe Packhelp są estetyczne, co sprawia, że opakowany w nich towar prezentuje się efektownie. Możliwość wprowadzenia na pudełkach czarnego nadruku nadaje przesyłce indywidualny charakter. Można w nadruku umieścić ( nazwę produktu, Logo, dane kontaktowe, znaki specjalne).

Zamówienie

Deklarujemy pełną dostępność naszych produktów i przejrzyste ceny. Proces zamawiania jest szybki. Opakowania mogą być w sprzedaży są już od 30 sztuk, a termin realizacji zamówienia wynosi około 14 dni. Nasza strona internetowa jest kompatybilna z różnymi popularnymi metodami płatniczymi. Wybierasz więc wygodny dla Ciebie sposób płatności.

Projektowanie

U nas możesz samodzielnie projektować swoje pudełka wysyłkowe dzięki internetowemu kreatorowi. Tworzenie pudełek jest proste, nie wymaga dodatkowych umiejętności, wystarczy wybrać model i uruchomić swoją wyobraźnię. To opakowania spersonalizowane. Aplikacja internetowa pozwoli Ci na dodanie czarnego nadruku, wprowadzenia Loga, danych kontaktowych lub innych oznaczeń w etykiecie wysyłki. Oprócz aplikacji możesz projektować na dielinie. To specjalnie zaprojektowane linie, które pozwolą bardziej wdrożonym użytkownikom tworzyć projekty przy użyciu ulubionych aplikacji narzędzi. Internetowy konsultant pomoże, gdy napotkasz trudności.

Sprawdź ofertę firmy Packhelp na packhelp.com i zobacz prosty sposób na projektowanie pudełek wysyłkowych.

Artykuły promowane

Coraz większa ilość firm na rynku równa się coraz większej konkurencji, nie...
Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...

Kalendarium

/ Luty 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl