Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  06.02.2018

Ołówek z logo jako gadżet reklamowy

Coraz większa ilość firm na rynku równa się coraz większej konkurencji, nie tylko w kraju, ale także i na świecie. Każdy chce być najlepszy i sprzedawać jak najwięcej. W końcu zysk jest jednym z ważniejszych, jak nie najważniejszym składnikiem w przedsiębiorstwie do zdobycia. Niestety obojętnie jak dobrzy byśmy nie byli, jak wielką oryginalnością się wyróżniali, bez odpowiedniego marketingu, nie uda się osiągnąć upragnionego celu.

Gadżety reklamowe

Sposobów na rozreklamowanie się wśród ludzi jest wiele. Pierwszym są znane wszystkim ulotki, które niestety zaraz po dostaniu są wyrzucane (zupełnie jak pieniądze, które się na nie wydało). Alternatywą jest reklama w telewizji czy radiu. Niestety nie każdy ma tyle pieniędzy, aby, zwłaszcza na początku swego biznesu, porywać się na tak wielkie koszta. Na szczęście można wyśrodkować obie rzeczy poprzez wyposażenie się w gadżety reklamowe. Dlaczego warto postawić na nie? Ponieważ gadżety reklamowe stanowią takie przedmioty, których chcąc czy nie chcąc się używa. Nawet jeśli osoba, która dostanie taką rzecz, sama nie skorzysta z oferty firmy, używając ją w miejscach publicznych sprawi, że inni potencjalni klienci dowiedzą się o przedsiębiorstwie. Ponadto na takich gadżetach czarno na białym (albo w innych kolorach) zapisana jest nazwa firmy i logo. Nie trzeba martwić się, że coś się źle zobaczyło lub usłyszało i nie pamięta.

Ołówki jako gadżet reklamowy

Firma może wyposażyć się w różne gadżety reklamowe - torby materiałowe, pendrive, kalendarze. Ze wszystkiego będzie się korzystać albo w domu albo poza nim, a widniejące na nich logo nie pozwoli zapomnieć skąd je dostali. Jednakże skoro jest tyle alternatyw do wyboru, to który z nich będzie najlepszy zarówno pod względem nadawcy jak i odbiorcy reklamy? Odpowiedź wbrew pozorom jest bardzo prosta - ołówki z logo.

Nadawca

Nadawca czyli przedsiębiorstwo decydujące się na ołówki reklamowe jako rodzaj marketingu zyskuje, po pierwsze, świetną reklamę małym kosztem. Ołówki z logo zazwyczaj nie kosztują dużo w przeliczeniu na sztukę, a mogą zostać podarowane wielu osobom. Stanowią tym samym coś w rodzaju ulotek, z tą różnicą, że obdarowani nie wyrzucą ich od razu na ulicę czy do kosza. W końcu takie ołówki reklamowe nigdy się nie zepsują i będą mogły być użyte nawet po latach.Do tego, jeśli są stworzone z drewna, łatwiej nanieść na nie logo i nazwę firmy co w efekcie zmniejsza łączną cenę za ich wyprodukowanie. Taki gadżet reklamowy jest też bez żalu pożyczany więc nie tylko sam obdarowany, ale nawet druga osoba (nawet od niechcenia) dowie się o takiej, a nie innej firmie.

Odbiorca

Odbiorca gadżetów reklamowych czyli obecny lub potencjalny klient również osiągnie dużo korzyści jeśli dostanie ołówek z logo przedsiębiorstwa. W końcu jest to rzecz mała, która wszędzie się zmieści i może im służyć na różne sposoby. Na przykład jako zastępstwo dla długopisu lub (w przypadku kobiet) w zapleceniu koka na głowie. Gadżety reklamowe mogą wyglądać różnie i kosztować dużo albo mało. Bez względu na to ile chce się przeznaczyć lub do ilu klientów dotrzeć dobrze jest, chociaż część swoich środków przeznaczyć na ołówki reklamowe. Mimo iż są małe, stanowią świetną reklamę dla każdego konsumenta, zmieszczą się wszędzie, a użytek z nich będą mieć wszyscy.

Daicon Sp. z o.o. Sp. k. - Producent gadżetów reklamowych

UL. OKONIOWA 9 /66 91-498 ŁÓDŹ, Polska NIP: 7262552678 Strona WWW: https://gadzety-reklamowe.com/

Galeria zdjęć

Konkursy

Wejściówki otrzymują: Happy End - Jadwiga Borek, Wieża. Jasny dzień - Dorota...
Ostatni weekend lipca zapowiada bardzo atrakcyjnie dla wszystkich miłośników...
21 kwietnia 2018r. o godz. 19.00 w SDK-u wystąpi formacja Tańca Towarzyskiego...
The BEAT FREAKS - to grupa muzyczna sygnowana nazwiskami znakomitych muzyków...
W sobotę (21 kwietnia) w sanockim klubie PaniK wystąpi zespół Hańba! Początek...

Artykuły promowane

Coraz większa ilość firm na rynku równa się coraz większej konkurencji, nie...
Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...

Kalendarium

/ Kwiecień 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl