Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  10.01.2018

Strefa Zdrowia dla WOŚP: "Zapraszamy na warsztaty"!

Fot. materiały organizatora

Studio Treningu Strefa Zdrowia wraz z partnerami - Bonne Sante oraz Souvre Internationale, zapraszają do udziału w warsztatach „Dbaj o zdrowy kręgosłup”, które odbędą się w najbliższą sobotę (13 stycznia). Dochód z warsztatów zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Zajęcia odbędą się 13 stycznia o godzinie 14 przy ulicy Zamkowej 17 w Sanoku. - Celem warsztatów jest zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu profilaktyki, jak i terapii wad postawy oraz schorzeń kręgosłupa - informuje Paweł Dorotniak ze Strefy Zdrowia. 

Przedmiotem warsztatów będzie: zdrowy kręgosłup, a wady postawy i funkcjonowanie na co dzień, indywidualna analiza postawy każdego uczestnika warsztatów, pokazowe zajęcia "zdrowy kręgosłup" na poziomie początkującym, z ewentualnymi modyfikacjami dla bardziej zaawansowanych osób, nauka najlepszych ćwiczeń terapeutycznych: wzmacniających, rozciągających i rozluźniających pod kątem konkretnych problemów z kręgosłupem, dbanie o kręgosłup każdego dnia - jak unikać przeciążeń, jak aranżować miejsce pracy, co robić codziennie aby uniknąć problemów z kręgosłupem.

W ramach warsztatów będzie można również skorzystać ze wskazówek i porady dietetycznych oraz wykonać analizę składu ciała z udziałem gabinetu dietetycznego Bonne Sante, a także wypróbować darmową kurację regeneracyjną na dłonie wykonywaną za pomocą kosmetyków kolagenowych organizowaną przez Souvre internationale.

- Po warsztatach zorganizowana zostanie licytacja, w której nagrodą będzie miesięczna kuracja w Gabinecie dietetycznym Bonne Sante oraz miesięczna opieka Trenera Personalnego w Strefie Zdrowia. Pieniądze z przeprowadzonej licytacji oraz dobrowolnego wkładu indywidualnego w całości zostaną przekazane na rzecz dla wyrównania szans w leczeniu noworodków w ramach 26 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do uczestnictwa i wspierania Orkiestry - mówi Paweł Dorotniak ze Strefy Zdrowia. 

Prowadząca: Katarzyna Twardzik - dyplomowany trener theraphy fitness, instruktor pilates, trener personalny z wieloletnim doświadczeniem.

Dodaj komentarz
Zaloguj się lub załóż konto, aby móc śledzić swoje komentarze.

Artykuły promowane

Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...
Za nami coroczny piknik rodzinny organizowany przez spółkę ADR Polska, będącej...

Kalendarium

/ Styczeń 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl