Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Martyna Sokołowska  |  02.01.2018

Finał WOŚP w Sanoku: Co, gdzie, kiedy?

Fot. archiwum iSanok.pl

Imprezy sportowe, koncerty, coś dla najmłodszych i tych nieco starszych – sprawdź, jakie imprezy przygotował dla Was Bieszczadzki Sztab WOŚP.

Imprezy, organizowane w ramach 26. Finał WOŚP w Sanoku, wystartują już w najbliższą niedzielę (7 stycznia). Tego dnia w hali sportowej przy PWSZ w Sanoku odbędzie się mecz siatkówki (TSV Sanok zagra z Olimpią Sulęcin). Początek spotkania o godzinie 17. Podczas meczu wolontariusze WOŚP będą zbierać pieniądze do puszek.

O tej samej godzinie w Klubie Górnika (ulica Grzegorza 2) rozpocznie się WOŚP-owy Dancing Seniorów. Bilety w cenie 30 zł. do kupienia do piątku w godzinach od 8 do 12 w biurze Uniwersytetu Trzeciego Wieku mieszczącym się w budynku "F" Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ulicy Mickiewicza 21 (wejście od strony ulicy Żwirki i Wigury). Istnieje możliwość rejestracji telefonicznej miejsc i biletów w godzinach od 13 do 15 pod numerem 13 46 52 940.

Kolejna impreza, tym razem dla dzieci, odbędzie się 11 stycznia, także w Klubie Górnika. Będzie to WOŚP-owy Bal Przebierańców. Impreza skierowana jest dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Bilety w cenie 10 złotych można kupić w Młodzieżowym Domu Kultury w Sanoku przy ulicy Plac Świętego Michała 6 oraz wszystkich sanockich przedszkolach. Początek balu o godz. 16.30.

W przeddzień Wielkiego Finału, w sobotę (13 stycznia) organizatorzy przygotowali kilka wydarzeń.

O godzinie 17 w hali sportowej przy PWSZ w Sanoku rozpocznie się WOŚP-owy Maraton Zumby. W przerwie, o godzinie 18.30, pokaz dadzą gimnastycy z klubu UKS Spartanie Zahutyń. Bilet na imprezę to datek do puszki WOŚP-owej w wysokości 20 zł.

O tej samej godzinie (17) w Klubie Górnika rozpocznie się szkolny pokaz talentów i kiermasz domowych wypieków - "Zimowe granie w pomaganie". W organizację wydarzenia zaangażowały się praktycznie wszystkie szkoły w Sanoku. Podczas imprezy będzie można zobaczyć uczniowski pokaz talentów i zakupić domowe wypieki.

O godzinie 18 w Sanockim Domu Kultury rozpocznie się koncert Flamenco. Publiczności zaprezentują się tancerze w czterech grupach wiekowych – od 11 do 43 lat. Wstęp na koncert to datek do puszki w wysokości 10 zł lub więcej.

Również o godzinie 18 w Arenie Sanok rozpocznie się mecz hokeja, w którym Ciarko KH 58 Sanok zagra z drużyną z Bardejowa. Nasi hokeiście wyjadą na lód w koszulkach z charakterystycznym czerwonym serduszkiem, a po meczu podpiszą i przekażą na licytację klubową koszulkę. Podczas meczu wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek, a koszulkę będzie można wylicytować 14 stycznia podczas Finału WOŚP na sanockim rynku.

O godzinie 19 w Klubie PaniK (2 Pułku Strzelców Podhalańskich 1) rozpocznie się rock'owy koncert. Zagrają Teleport, Sabała Bacała i Orthodox. Bilety w cenie 10 zł do kupienia w klubie przed koncertem.

Cały dochód z imprez organizowanych przez Bieszczadzki Sztab WOŚP zasili konto Fundacji Jurka Owsiaka. W tym roku Orkiestra będzie zbierać pieniądze na zakup specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu dla ratowania noworodków.

PROGRAM:

7 STYCZNIA

Mecz siatkówki TSV Sanok-Olimpia Sulęcin, hala sportowa PWSZ, godz. 17

Dancing seniorów, Klub Górnika, godz. 17

11 STYCZNIA

Bal Przebierańców dla dzieci, Klub Górnika, godz. 16.30

13 STYCZNIA

Maraton Zumby i pokaz Spartan, hala sportowa przy PWSZ, godz. 17

Szkolny pokaz talentów, Klub Górnika, godz. 17

Koncert Flamenco, Sanocki Dom Kultury, godz. 18

Mecz hokeja Ciarko KH 58 Sanok-Hk Bardejov, Arena Sanok, godz. 18

Koncert rock'owy, Klub PaniK, godz. 19

***

Finał WOŚP odbędzie się 14 stycznia na sanockim rynku. W planie bieg "Policz się z cukrzycą", koncerty, aukcje ze sceny i pokaz sztucznych ogni. Szczegółowy program  TUTAJ

Martyna Sokołowska
Martyna Sokołowska

zobacz inne treści autora
Dodaj komentarz
Zaloguj się lub załóż konto, aby móc śledzić swoje komentarze.

Artykuły promowane

Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...
Za nami coroczny piknik rodzinny organizowany przez spółkę ADR Polska, będącej...

Kalendarium

/ Styczeń 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl