Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  14.12.2017

Sort & Go Brabantia - kosze na śmieci do segregacji

Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany sposób. Podział śmieci na rodzaje materiałów, z których są wykonane ułatwia ich późniejszy recycling. Sprawia to jednak kłopoty natury przestrzennej i estetycznej - trudno jest sortować odpady w sposób, który nie zaburza naszej przestrzeni życiowej. Aby odpowiednio podzielić śmieci potrzebowalibyśmy kilku worków lub w pojemników. Nikt jednak nie chcę mieć paru wiader na śmieci w domu. Dbanie o środowisko i zachowanie stylowego wystroju są jednak możliwe dzięki serii Sort & Go firmy Brabantia.

 

Praktyczne rozwiązania

Sort & Go Brabantia z oferty Koszenasmieci.pl ma na celu ułatwienie sortowania odpadów. Seria ta pozwala na łatwe oddzielenie plastiku, papieru czy odpadów mokrych (na przykład pochodzących z kuchni) od siebie nawzajem. Dostępne są trzy rodzaje pojemników o różnych pojemnościach: sześć, dwanaście i szesnaście litrów. Sposób dzielenia śmierci jest oczywiście całkowicie dowolny i zależy wyłącznie od indywidualnego pomysłu. Warto jednak zwrócić uwagę na właściwości różnego rodzaju odpadów. Dlatego też dobrym pomysłem jest umieszczenie resztek jedzenia i innych śmieci z pochodzących kuchni w najmniejszym pojemniku, ponieważ tego rodzaju odpady powinny być wynoszone najczęściej ze względu na ich zapach oraz zarazki i bakterie. W bardziej pojemnych koszach możemy umieścić objętościowo większe odpady, na przykład plastikowe butelki czy szklane słoiki albo kartonowe opakowania. Podział na dwanaście i szesnaście zależy tym przypadku od tego, jakiego rodzaju odpady częściej pojawiają się w naszym domu.

Oszczędność miejsca

Przeznaczenie specjalnych pojemników na poszczególne rodzaje odpadów samo w sobie pozwala już zaoszczędzić wiele miejsca. Seria Brabantia Sort & Go dodatków pomaga zachować go jeszcze więcej ze względu na specjalne właściwości pojemników. Jedną z ich największych zalet jest możliwość powieszenia każdego pojemnika niezależnie od jego wielkości. Wszystkie wiaderka wyposażone są bowiem w specjalne rączki. Wyjątkowa konstrukcja koszy sprawia dodatkowo, że idealnie pasują one do ścian (ponieważ są płaskie) perfekcyjnie wpasowują się w rogi. Brabantia stworzyła także specjalny system pozwalający wbudować, czyli innymi słowy schować pojemniki o pojemności dwunastu i szesnastu litrów.

Dzięki temu nasze wiaderko na śmieci nie będą widoczne. Dodatkowo system built-in został skonstruowany w taki sposób, aby pojemniki w żaden sposób nie obciążały drzwiczek.

Idealny styl

Brabantia Sort and Go to nie tylko rozwiązanie funkcjonalne, ale także stylowe. Pojemniki na odpady dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych do których należą: żółty, biały, szary oraz miętowy. Wspomniana już wcześniej możliwość dopasowania pojemników do każdej przestrzeni ze względu na ich uniwersalny kształt sprawia, że tym to my decydujemy jakim elementem pomieszczenia będą nasze Smart & Go. Wygląd wiaderek pozwala na zharmonizowanie ich z każdą aranżacją bez zaburzania jej wizualnej wartości.

Specjalistyczne dodatki

Brabantia zadbała nie tylko o perfekcyjne pojemniki, ale również o ich funkcjonalne wypełnienie. Idealnym dodatkiem do wiaderek Sort & Go są specjalne worki na śmieci wykonane z mocnego materiału i zwieńczone rączką z taśmy, która pozwala nie tylko przenosić, ale także zawiązywać worki.

Sort & Go Brabantia to genialne rozwiązanie łączące ze sobą funkcjonalność i wysoką estetykę wykonania. Dzięki niemu możemy w przyjemny wizualnie sposób dbać o środowisko naturalne poprzez sortowanie odpadów i jednocześnie nie martwić się o design naszego mieszkania.

Konkursy

Wejściówki otrzymują: Happy End - Jadwiga Borek, Wieża. Jasny dzień - Dorota...
Ostatni weekend lipca zapowiada bardzo atrakcyjnie dla wszystkich miłośników...
21 kwietnia 2018r. o godz. 19.00 w SDK-u wystąpi formacja Tańca Towarzyskiego...
The BEAT FREAKS - to grupa muzyczna sygnowana nazwiskami znakomitych muzyków...
W sobotę (21 kwietnia) w sanockim klubie PaniK wystąpi zespół Hańba! Początek...

Artykuły promowane

Coraz większa ilość firm na rynku równa się coraz większej konkurencji, nie...
Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...

Kalendarium

/ Kwiecień 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl