Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  08.12.2017

„Firma Roku 2017” w podkarpackim plebiscycie Gala Branży Weselnej 2017

12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017 organizowany przez Telewizję Rzeszów Na Żywo oraz Ogólnopolski Portal Ślubny Weselny Expert. O tytuł FIRMY ROKU 2017 rywalizowały wyróżniające się firmy z całej Polski w kilku kategoriach.

W każdej kategorii (Moda Ślubna, Fryzjerstwo, Kosmetyka, Sala Weselna itd.) nominowanych było maksymalnie 10 Firm z województwa podkarpackiego i po trzy firmy z pozostałych województw. Na każdą firmę można było głosować drogą sms'ową do 12 listopada 2017r. Głosowanie było jawne. Ostatnie cztery dni głosowania były tajne, a wyniki nie były widoczne dla firm i głosujących. Ogłoszenie wyników nastąpiło dopiero w dniu wydarzenia podczas Gal Branży Weselnej, a firmie, która otrzymała największą liczbę głosów w swojej kategorii w plebiscycie woj. podkarpackiego oraz plebiscycie ogólnopolskim została wręczona statuetka. 

24 listopada podczas prestiżowej gali, organizowanej w pięciogwiazdkowym Hotelu Bristol w Rzeszowie, w której uczestniczyło ponad 350 osób nagrodzono zwycięzców wyłonionych w głosowaniu sms'owym ze 168 firm z całej Polski, w tym 80 z Podkarpacia. Każda ze zwycięskich firm w 15 kategoriach otrzymała od organizatorów vouchery o wartości 7000zł. W kategorii Katering tytuł „Firma Roku 2017” w plebiscycie podkarpackim I miejsce zajął Katering Kowalik (Usługi weselne s.c. Maria i Leonard Kowalik). Atrakcją wieczoru był występ utalentowanego Karola Dziedzica - finalisty programu The Voice Of Poland. Po części oficjalnej odbył się bal, a gości bawił zespół Demeters oraz grupa DJ Magnetic Project.

Historia firmy sięga 2004r. W trudnych czasach, kiedy praca na państwowej posadzie była marzeniem, pan Leonard postanowił wziąć sprawy we własne ręce. Początki nie były łatwe. - Firma powstała na doświadczeniu z kuchni wojskowej, gdzie odbywałem służbę jako dyżurny stołówki, to tam nauczyłem się organizacji i dowodzenia kuchnią batalionową na 800 osób. Pod koniec lat dziewiędziesiątych, pracowałem na stanowisku szefa kuchni w restauracji arabskiej, gdzie zdobyłem kolejne doświadczenia w przygotowaniu i dekoracji potraw orientalnych. Od 2000 roku zacząłem marzyć o własnej firmie kateringowej. Obecny sukces w wielkiej mierze zawdzięczam mojej żonie Marii Kowalik z wykształcenia ciastkarz – cukiernik. Nie mogę pominąć córek Anny (technik technologii żywienia, cukiernik), Joanny (magister zarządzania) oraz syna Wojciecha (technik żywienia i usług gastronomicznych, kucharz), których wiedza kulinarna, wykształcenie i zaangażowanie w działalność firmy oceniam bardzo wysoko - mówi Leonard Kowalik, właściciel „Usługi weselne” s.c.

Maria i Leonard Kowalik cieszą się coraz większym uznaniem, gdyż firma dostosowuje swoją ofertę do indywidualnych potrzeb swoich klientów. Poszerza zakres swojej działalności, zaczynając od przyjęć weselnych, komunii, chrzcin po inne imprezy okolicznościowe i plenerowe. Zajmuje się nie tylko organizacją przyjęć, ale także wypiekiem ciast, ciasteczek i tortów na różne okazje (urodziny, chrzciny, komunie, ciasta Wielkanocne  i Bożonarodzeniowe oraz ciasta bezglutenowe i wegańskie). W swojej ofercie posiada również atrakcje, które umilą nie tylko przyjęcie weselne – fontanna czekoladowa, candy bar, stół wiejski, na którym pokosztować można wędlin i wyrobów z własnej produkcji. W trosce o dobro klienta oraz jakość produktów, firma wdrożyła system HACCP, który pozwala na uzyskanie pewności, że zakład wykonał wszystko dla bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta, w odniesieniu do przepisów, zasad dobrej praktyki produkcyjnej, dobrej praktyki higienicznej i potrzeb klientów.

- Cieszymy się z wygranej, bo to nagroda dla całej naszej załogi. Dziękujmy wszystkim za głosy - komentuje szef cateringu Leonard Kowalik. - Można powiedzieć, że warto wierzyć w siebie, walczyć z przeciwnościami, mało co daje tyle radości, co pokonanie kolejnego zadania. Każdy kolejny sukces wzmacnia i pomaga uwierzyć, że jeśli się czegoś bardzo pragnie, to można to zdobyć – dodaje.  

Galeria zdjęć

Konkursy

Wejściówki otrzymują: Happy End - Jadwiga Borek, Wieża. Jasny dzień - Dorota...
Ostatni weekend lipca zapowiada bardzo atrakcyjnie dla wszystkich miłośników...
21 kwietnia 2018r. o godz. 19.00 w SDK-u wystąpi formacja Tańca Towarzyskiego...
The BEAT FREAKS - to grupa muzyczna sygnowana nazwiskami znakomitych muzyków...
W sobotę (21 kwietnia) w sanockim klubie PaniK wystąpi zespół Hańba! Początek...

Artykuły promowane

Coraz większa ilość firm na rynku równa się coraz większej konkurencji, nie...
Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...

Kalendarium

/ Kwiecień 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl