Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  04.12.2017

Oryginalny prezent z własnego zdjęcia! - reklama

Zwyczaj obdarowywania się prezentami z okazji Bożego Narodzenia przyjął się w naszym kraju na dobre. Wszak nie wyobrażamy sobie tego, by ktoś nie otrzymał chociażby niewielkiego, skromnego i symbolicznego upominku. Dla wielu osób zdecydowanie lepsze jest dawanie prezentów niż ich otrzymywanie, lubią one bowiem na twarzach bliskich widzieć prawdziwą radość wówczas, gdy kolorowy, szeleszczący w charakterystyczny sposób papier zostanie rozwinięty. Zawsze jednak w okresie świątecznym pojawia się to dominujące pytanie: co kupić?

Gdy zdjęcie staje się obrazem, czyli upominek doskonały!

Zapewne niejedna osoba ma w grudniu sporo dylematów natury prezentowej. Czy kolejny krawat nie okaże się być po prostu banalnym rozwiązaniem? Czy ciepłe skarpety to dobry patent? Czy słodkości ucieszą osobę obdarowaną? Pytań jest dużo, niewiadomych jeszcze więcej. Specjaliści nie maja jednak wątpliwości co do tego, że warto postawić na upominki spersonalizowane!

Osoba, która je otrzymuje, ma pewność tego, że prezent dla niej został wybrany z wielką pieczołowitością, że nie jest to coś kupionego naprędce i bez stosownego zaangażowania. To właśnie dlatego obrazy ze zdjęć są dziś coraz bardziej popularne jako oryginalny, stylowy i pozbawiony banalności podarek świąteczny!

Jak to działa? Mechanizm jest prosty, wystarczy bowiem tylko wybrać idealny kadr osoby, której chcemy sprawić niespodziankę (może to być na przykład bardzo udany portret, zdjęcie z niezapomnianych wakacji czy rodzinnej imprezy, fotografia przedstawiająca ukochanego pupila). Po przesłaniu zdjęcia jest ono w sposób profesjonalny zamieniane w piękną naścienną ozdobę na płótnie najwyższej jakości, po czym wysyłane do zamawiającego. Potem wystarczy już tylko ów obraz starannie zapakować…prezent gotowy!

Obrazy z własnych zdjęć: https://www.galeriadruku.com.pl/oferta/fotoobrazy

A może gotowy obraz w roli upominku?

Ci, których poprzednie rozwiązanie być może nie do końca przekonało, mają rzecz jasna do dyspozycji także inną opcję. Mowa o tysiącach wzorów gotowych egzemplarzy obrazów, wyróżniających się ponadprzeciętną jakością wykonania, fantastycznymi, intensywnymi kolorami oraz bardzo ciekawymi i różnorodnymi, bardzo modnymi printami.

W tym przypadku warto zastanowić się nad tym, jakie zainteresowania, hobby i preferencje ma osoba, którą pragniemy obdarować, to bowiem będzie decydowało o tym, na jaki wzór się ostatecznie zdecydujemy. Na szczęście jednak ogromna ilość gotowych wzorów sprawia, że znajdzie się coś odpowiedniego zarówno dla romantyczki uwielbiającej jazdę konną, jak i młodego człowieka zafascynowanego światem kosmosu oraz seniora, którego największym zainteresowaniem jest czytanie książek.

Warto pamiętać, aby nie czekać do ostatniej chwili z podjęciem ostatecznej decyzji, lecz odpowiednio wcześnie zapoznać się z bogatym asortymentem i stać się wspaniałym Mikołajem dla bliskich. Gwarantujemy, iż obrazy z własnego zdjęcia oraz gotowe wzory dzieł przyniosą obdarowanym mnóstwo radości!

Znajdź własny motyw obrazu: https://www.galeriadruku.com.pl/oferta/foto-obraz-na-plotnie

Artykuły promowane

Coraz większa ilość firm na rynku równa się coraz większej konkurencji, nie...
Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...

Kalendarium

/ Luty 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl