Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  09.11.2017

Pomysł na stylową aranżację w restauracji

Posiadasz restaurację i chcesz odmienić wystrój wnętrza? Być może zastanawiasz się wyłącznie nad odświeżeniem koloru ścian lub nad zakupem nowych mebli? Odpowiednia aranżacja restauracji ma bardzo duże znaczenie. 

Przede wszystkim dlatego, że klienci preferują restauracje modnie lub stylowo urządzone, gdzie jest czysto, przytulnie i spokojnie. Niechętnie odwiedzane są miejsca, gdzie wnętrze jest zniszczone, zaniedbane. Wystrój restauracji w pewnym sensie świadczy również o podejściu właściciela lokalu do klientów. Oczywiście niezwykle istotny jest smak i jakość serwowanych dań, jednak to nie wszystko. Często zdarza się tak, że mimo dobrej kuchni w restauracji brakuje gości. Obecnie praktycznie każdy zwraca uwagę na wystrój wnętrza miejsca, w którym spędza czas. Porysowane stoliki, niewygodne krzesła, zniszczone obrusy na stołach – taki widok sprawia, że traci się apetyt. W związku z powyższym niezwykle ważne jest, aby właściciel zadbał o wnętrze swojej restauracji tak, aby zapraszać gości, a nie ich odstraszać.

Najmodniejszy wystrój restauracji

Nie da się zaprzeczyć, że remont najczęściej wiąże się z dużymi wydatkami. Od razu kojarzy się z koniecznością zamknięcia lokalu na pewien czas, wynajęciem ekipy, która wykona niezbędne prace. Zazwyczaj po rozpoczęciu remontu na jaw wychodzą usterki, które na pierwszy rzut oka nie były widoczne, a znacznie obciążają budżet. Z pewnością lepszym rozwiązaniem jest odświeżenie wnętrza pomieszczenia w taki sposób, aby nie trzeba było wprowadzać dużych zmian. Istnieje kilka takich możliwości. Na początku warto jest wskazać beton architektoniczny. To bardzo popularne w ostatnim czasie rozwiązanie – prawdziwy hit sezonu. Pierwszym producentem w Polsce jest VHCT. Wyróżnić można wiele zalet tego produktu. Przede wszystkim jest to przepiękny element dekoracyjny. Beton architektoniczny to panele o zróżnicowanej strukturze, kolorze, wzorze. Prezentuje się niezwykle ciekawie na dużych przestrzeniach, np. na całej ścianie lub mniejszych powierzchniach – jako wykończenie kominka czy baru. Nadaje bardzo ciekawy charakter wnętrzu.

Moc dodatków

Wystrój restauracji tworzą przede wszystkim dodatki dekoracyjne znajdujące się we wnętrzu. Trudno jest znaleźć lepsze ozdoby jak żywe kwiaty. Sprawiają, że wnętrze staje się przytulniejsze, bardziej naturalne. Duże rośliny niezwykle ciekawie prezentują się w betonowych donicach, które dodają nieco surowości wystrojowi wnętrza. Jednymi z najmodniejszych są donice o kubistycznym kształcie. Przepis na idealny wystrój wnętrza – z pewnością jest to beton architektoniczny wykorzystany do zagospodarowania jednej ściany w lokalu lub przestrzeni między dekoracjami, a jako dodatek zakup żywych kwiatów i betonowych donic. 

Dodaj komentarz
Zaloguj się lub załóż konto, aby móc śledzić swoje komentarze.

Artykuły promowane

Coraz większa ilość firm na rynku równa się coraz większej konkurencji, nie...
Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...

Kalendarium

/ Marzec 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl