Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  09.10.2017

Gdzie szukać szybkiej pożyczki? - reklama

Szybka pożyczka przez internet może być dobrym sposobem na sfinansowanie niespodziewanych wydatków, gdy musimy błyskawicznie pozyskać pieniądze. Warto jednak wiedzieć, na jakie oferty zwracać uwagę i które firmy pożyczkowe proponują nie tylko korzystne warunki pożyczki, ale również ograniczyły formalności do minimum.

54% Polakom szybka pożyczka przez internet kojarzy się przede wszystkim z wygodą i możliwością błyskawicznego zdobycia pieniędzy, dla 36% badanych przez Fundację Kronenberga istotne w pożyczkach pozabankowych są uproszczone formalności .

- Wielu Polaków korzysta chętnie z szybkich pożyczek i robi to nierzadko regularnie szczególnie, gdy pracuje na umowach cywilnoprawnych, które nie są mile widziane przez banki. Jak sprawdził BIK, 80% klientów firm pożyczkowych posiada jednocześnie kredyt bankowy, więc nie są to zazwyczaj osoby z problemami finansowymi – zauważa ekspert portalu loan-magazine.pl. – Zanim jednak zaciągnie się pożyczkę, warto porównać przynajmniej kilka różnych ofert, przeanalizować ich koszty oraz warunki umowy – przypomina przedstawiciel serwisu.

Porównywanie ofert jest kluczowym krokiem w poszukiwaniu tanie pożyczki. Na jakie firmy warto jednak zwrócić uwagę, skoro działa ich na polskim rynku bardzo wiele? Warto skorzystać z naszej podpowiedzi. Poniżej przedstawiamy zestawienie kilku ciekawych ofert szybkich pożyczek.

TaniKredyt, czyli odpowiedzialny pożyczkodawca 

Marka pojawiła się na polskim rynku niedawno, ale szybko zyskuje wielu zwolenników wśród klientów. TaniKredyt to możliwość pożyczenia online od 200 do 4000 zł na 30 dni. Bardziej uprzywilejowani są nowi klienci, którzy mogą bez żadnych kosztów otrzymać nawet 1700 zł i to aż na 62 dni. TaniKredyt kieruje swoją ofertę do klientów, którzy ukończyli co najmniej 21 lat, ale mają nie więcej niż 65 lat i nie figurują w żadnym rejestrze dłużników. Pożyczkodawca jest pozytywnie oceniany za wysoką jakość obsługi, za dużą akceptowalność wniosków i za szybkość podejmowania decyzji (pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy nawet w 15 minut po jego pozytywnej weryfikacji). TaniKredyt posiada również bardzo intuicyjną stronę www, co znacznie ułatwia proces wnioskowania o pożyczkę. Należy również podkreślić, że firma otrzymała certyfikat „Odpowiedzialny Pożyczkodawca”, przyznawany przez branżowy portal loan-magazine.pl, a także jest członkiem Związku Firm Pożyczkowych.

Ferratum Bank – jasne zasady dla każdego 

Bardzo duża wagę do zaufania klientów przykłada Ferratum Bank. Warto podkreślić, że ten pożyczkodawca, podobnie jak poprzednio omawiana marka, również jest członkiem Związku Firm Pożyczkowych, czyli gremium pożyczkodawców, którzy dbają najwyższe standardy obsługi klienta i mogą pochwalić się przejrzystymi, atrakcyjnymi dla klientów ofertami. Ferratum umożliwia pożyczenie od 100 zł do do 5000 zł na maksymalnie 24 miesiące (nowi klienci mogą uzyskać do 2000 zł). Oferta jest skierowana do osób w wieku od 18 do 75 lat, którzy nie posiadają żadnych zaległości w spłatach wcześniejszych zobowiązań. Warto pamiętać, że Ferratum wymaga od klientów posiadania konta w banku, ale nie akceptuje rachunków w SKOK. Firma jest znana z wysokiej przyznawalności pożyczek oraz z bardzo sprawnej obsługi klienta.

VIVUS a rozsądne pożyczanie 

Vivus jest marką należącą do grupy inwestycyjnej 4Finance Group, a na polskim rynku pojawiła się w 2012 roku. Vivus jest znany z tego, że propaguje rozsądne pożyczanie, które staje się realnym wsparciem domowego budżetu, a nie jest obciążeniem sprawiającym kłopoty finansowe. Pożyczkodawca oferuje klientom od 500 do 5000 zł na maksymalnie 30 dni. Nowi klienci mogą jednak maksymalnie pożyczyć 2500 zł, ale za to jest to darmowa pożyczka bez żadnych kosztów. Oferta jest przeznaczona dla osób w wieku od 20 do 78 lat. Pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy nawet w 15 minut od wydania pozytywnej decyzji pożyczkowej. Również Vivus jest członkiem Związku Firm Pożyczkowych, a także posiada certyfikat „Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy” loan-magazine.pl.

PożyczkoDaj to elastyczne pożyczanie 

Kolejną ofertę, na którą warto zwrócić uwagę, proponuje PożyczkoDaj. To coraz popularniejsza marka na rynku pożyczek pozabankowych, należąca do firmy Finansec. Nowi klienci mogą liczyć tutaj na darmową pożyczkę od 100 do 1000 zł, którą należy spłacić w ciągu 30 dni. Dla stałych klientów PożyczkoDaj przygotowała nieco inną ofertę, w której można pożyczyć do 5000 zł. Pewną niedogodnością może być dość wysoki wiek minimalny klientów, jaki ustalił pożyczkodawca – 28 lat. Z drugiej strony PożyczkoDaj umożliwia zaciągnięcie pożyczki osobom w wieku do 84 lat, podczas gdy konkurencja najczęściej ustala wiek maksymalny na 65-75 lat.

Przedstawiliśmy tutaj propozycje kilku ofert, na jakie warto zwrócić uwagę, poszukując szybkiej pożyczki. Pamiętajmy jednak, że bez względu na to, ile pożyczamy, należy dokładnie przeanalizować warunki pożyczki i zastanowić się, czy rzeczywiście odpowiada nam dana oferta. Powinniśmy przede wszystkim kierować się rozsądkiem przy zaciąganiu pożyczek, a nie tylko przekazami reklamowymi.

Konkursy

Wejściówki otrzymują: Happy End - Jadwiga Borek, Wieża. Jasny dzień - Dorota...
Ostatni weekend lipca zapowiada bardzo atrakcyjnie dla wszystkich miłośników...
21 kwietnia 2018r. o godz. 19.00 w SDK-u wystąpi formacja Tańca Towarzyskiego...
The BEAT FREAKS - to grupa muzyczna sygnowana nazwiskami znakomitych muzyków...
W sobotę (21 kwietnia) w sanockim klubie PaniK wystąpi zespół Hańba! Początek...

Artykuły promowane

Coraz większa ilość firm na rynku równa się coraz większej konkurencji, nie...
Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...

Kalendarium

/ Kwiecień 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl