Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Polecamy
Redakcja  |  01.08.2017  |  1

Nowi zawodnicy w Ciarko KH 58 Sanok

Fot. Tomasz Sowa

Rafał Ćwikła, Karol Michalski i Patryk Dobrzyński to nowi zawodnicy Ciarko KH 58 Sanok. Trzej hokeiści wzmocnili kadrę klubu przed rozpoczęciem zajęć na lodowisku w Arenie Sanok.

Ćwikła (28 lat) to napastnik, wychowanek sanockiego hokeja. W poprzednim sezonie występował w Polskiej Hokej Lidze, w drużynie z Torunia. Michalski, ma 21 lat, jest napastnikiem. Z sanockimi juniorami świetował dwa tytuły mistrza Polski. Ostatni sezon spędził w Naprzodzie Janów, z którym wywalczył awans do PHL. 20-letni Dobrzyński to również napastnik. Od 2012 roku występował w czeskich klubach juniorskich. Sezon 2016/2017 spędził w Hawierzowie. W Sanoku rozpocznie swoja przygodę z seniorskim hokejem.

Nowi zawodnicy dołączyłi do drużyny przed rozpoczęciem inauguracyjnych zajęć na świeżo zamrożonym lodowisku w Arenie Sanok. W pierwszym treningu na lodzie, uczestniczyło 12 hokeistów, m.in. Mateusz Skrabalak, Arkadiusz Mielniczek, Kacper Wojciechowski.

- Cały czas rozmawiamy z zawodnikami. Założyliśmy sobie określony poziom wydatków związanych z wynagrodzeniami. Dla dobra tego projektu nie możemy robić wyjątków, musimy trzymać się budżetu. W połowie miesiąca powinniśmy mieć skompletowaną kadrę na najbliższy sezon - mówi Jakub Górski z Ciarko KH 58 Sanok.

- Przed rozpoczęciem sezonu planujemy rozegranie kilku spotkań towarzyskich, mamy oferty z Polski oraz ze Słowacji. Ustalamy szczegóły, gdzie kiedy i miałyby odbyć się te mecze – dodaje Górski. 

Terminarz rozgrywek wciąż czeka na zatwierdzenie centrali słowackiego hokeja. Jeśli nie będzie zmian, to Sanok rozpocznie sezon wyjazdowym meczem w Trebiszowie, 16 września. Tydzień później, 23 września, w Arenie Sanok gościć będzie ekipa MHK Humenne, czyli będą to II-ligowe derby “miast partnerskich”.

Sirk
01.08.2017, 14:46
Ciekawy jestem tylko kto jest / będzie trenerem ?
Dodaj komentarz
Zaloguj się lub załóż konto, aby móc śledzić swoje komentarze.

Artykuły promowane

Błyskawicznie, bezpłatnie i z zyskiem? Oto idealna sprzedaż. Co zrobić aby każda...
Eksperci z Pracuj.pl podpowiadają, jakie profity pracodawcy oferują pracownikom....
Poszukując zatrudnienia, warto działać systematycznie i wybierać oferty pracy...
Problemy z koncentracją, zmienne nastroje, zmęczenie – to kilka niepokojących...
Praca na określonym stanowisku wymaga posiadania odpowiednich kwalifikacji. Chodzi o...
Znalezienie ciekawej oferty pracy to dopiero początek zawodowej przygody. Kolejnym...

Kalendarium

/ Sierpień 2017
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl