Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  25.07.2017  |  39

„Nie ma wakacji od demokracji”. Poniedziałkowy „Łańcuch światła” pod sanockim sądem [ZDJĘCIA, WIDEO]

Fot. Martyna Sokołowska

Tradycyjnie o godzinie 21 grupa kilkudziesięciu osób spotkała się pod Sądem Rejonowym w Sanoku. Były podziękowania za zaangażowanie w protesty i komentarze dotyczące weta prezydenta w sprawie nowelizacji Ustawy o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądowniczej.

- Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, że odważyliśmy się wyjść i pokazać swoje zdanie, bronić naszego domu, naszej Polski, naszej demokracji, rzeczy, która jest dla nas najważniejsza. Mam nadzieję, że jeśli zajdzie taka potrzeba, ponownie stawimy się na posterunku - powiedziała Miranda Korzeniowska, organizatorka protestów w Sanoku.

Jeden z uczestników odczytał też wspólne oświadczenie kilkunastu ugrupowań podpisane w Rzeszowie przez Komitet Obrony Demokracji, Ogólnopolski Strajk Kobiet, Stowarzyszenie Kongres Kobiet, Nowoczesną, Platformę Obywatelską, Polskie Stronnictwo Ludowe i Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w którym przedstawiciele dziękują mieszkańcom za obywatelską postawę zaangażowanie i apelują, aby w razie potrzeby powrócić do protestów.

Michał
25.07.2017, 10:37
Gratulacje!

Ziobro to samo co z Ministerstwem chce zrobić z Polską - czyli budowa układów, układzików, prywatna zemsta. http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-eksperci-ministra-zbigniewa-ziobry-bez-konkursu/zsjg1db
HR
25.07.2017, 10:58
Co za przemiła ekipa bisurmanów:) Pojęcia nie macie o czym Wy mówicie, zapoznajcie się z ustawami, a nie powtarzacie kłamstwa swoich liderów i niemieckich mediów.

Przestańcie wycierać swe gęby hymnem Polski! Nic z Polskością wspólnego nie macie! Ruski albo szkopski se śpiewajcie, one Wam pasują, ale nie Polski! Targowica i tyle!

Ps. Pani Marzenko proszę w tej hucpie już nie uczestniczyć, bo stracę do pani resztki szacunku...
pani Marzenka
25.07.2017, 11:15
Drogi HR-ciu! Cieszę się, że się tak o mnie martwisz! Orłem w szkole nigdy nie byłeś ale i tak Cię lubię :)
sanoczanin
25.07.2017, 11:24
Większość to przyjezdni ale byli też i miejscowi m.in. pani H. W., państwo P., pani R., były milicjant A., pan K., pani P., pani D., pan K., trzeci pan K., były funkcjonariusz SB pan W. i paru innych. No cóż - mamy demokrację. Wolno.
milosnik darmowego jedzenia
25.07.2017, 11:48
a tak milo bylo na tym portalu. Ale i tu element z jedynie slusznego sie zwlokl ....
KSU
25.07.2017, 12:15
Czerwoni partyzanci w natarciu!
Owinięci w unijne sztandary i z hasłami o demokracji na ustach!
W obronie wyższej kasty, emerytur dziadka z SB i tego ''żeby było jak kiedyś''.

Protestują z narażeniem życia w kraju bez demokracji prześladowani przez Pisowską policję,
nie kłaniają się kulom na zmyślonych barykadach...
Koniec końców zostanie im tir zniczy od Sorosa i uschnięta róża....

i dobrze!
M
25.07.2017, 12:16
Do HR@!
Gratuluję szybko się uczysz od dyktatorka
she
25.07.2017, 12:31
Gdzie byliście matołki gdy wam rujnowano portfele a afery wybuchały po czym skrzętnie je zamiatano pod dywanik? Może wtedy trzeba było zapalić nie tylko świeczkę ale pochodnie? Co za debilizm ...
Polak
25.07.2017, 12:36
Komitet Obrony Demokracji, Ogólnopolski Strajk Kobiet, Stowarzyszenie Kongres Kobiet, Nowoczesną, Platformę Obywatelską, Polskie Stronnictwo Ludowe ii Sojusz Lewicy Demokratycznej Bravo Lewactwo! Nic dodać nic ująć;):):)
Ja i wielu innych Polaków patriotów mających w interesie dobroPolski miało by takie życzenie...przestańcie wypowiadać sie używając formy my Polacy, w imieniu wszystkich Polaków czy tez w obronie naszej polski.
Nie macie prawa do reprezentowania wszystkich Polaków!!!!
Wasze lewackie poglądy i manify maja na celu doprowadzić do majdanu w Polsce i chodzi wam jedynie o obalenie legalnie wybranego rzadu. Bronicie układów okrągłego stołu, złodziejstwa, wyprzedaży polski , byłych postkomunistów, UB-kow , SB-kow i tej Calej kasty sedziowskiej.
Nie pozdrawiam
HR
25.07.2017, 12:38
Orzeł nie orzeł, ale studia ukończyłem:)

Ale to jest nie istotne, ja mam patriotyczne poglądy, chce aby w Polsce było normalnie. A pani i pani znajomi bronicie starego układu, który niszczył i niszczy Polskę. Fajnie mieć wysokie państwowe emeryturki ( jak większość protestujących ) lub ciepłe posadki załatwione przez wysoko postawionych rodziców. Takim się fajnie krzyczy bo nie mają pojęcia o prawdziwym życiu zwykłych sanoczan. Tych ok 10 tyś sanoczan, którzy wyjechali z powodu braku pracy i perspektyw. Ja tutaj mieszkam i żyję, pracuję bardzo dużo ( ponad 300 godzin w miesiącu! ) abym nie musiał jechać za granicę, bo kocham Polskę! A bez "pleców" nie mam szans na godną pracę po 8 godzin z normalne pieniądze.

A że w Polsce tak jest odpowiada ten stary układ, który blokuje reformy ustrojowe pozwalające na normalność. Należy rozbić mafijny układ sprzedajnych sędziów, prokuratorów, adwokatów i współdziałających z nimi agentów WSI i sprzedajnych polityków. I pani identyfikując się z nimi broni starego układu, aby "było jak było". Żeby starzy zbrodniarze komunistyczni otrzymywali wysokie emerytury do końca swych dni i jeszcze "ustawili" swoje rodziny na wysokich, państwowych, stołkach.

Tego pani chce? Jeśli tak, to nie będę miał do pani za grosz szacunku...
Sanoczanin
25.07.2017, 12:40
Brawo Sanok! tu zawsze żyli ludzie kochający Wolność! Wielki szacunek dla wszystkich protestujących pod sanockim sądem przez wszystkie dni kryzysu.
HE
25.07.2017, 12:42
Do She: A ty jeszcze jesz masełko czy już przerzuciłaś się na margarynę. Cena kostki masła z Mlekovity w sanockim FRAC 6,79 :-)))))))) Smacznego...
julia
25.07.2017, 12:46
HR i Polak (prawdziwy)... proszę przenieście się na inny sanocki portal... tam znajdziecie zrozumienie.
j24
25.07.2017, 12:50
W PRLu było kilkaset tysięcy UBeków i WSioków > WSZYSCY oni teraz WNIEBOGŁOSY KWICZĄ, że nie przeżyją za nędzne 2 patole ! Wspierają ich dzieci i wnuki oraz Soros który zasponsorował humanitarną kolumnę "BIAŁYCH KAMAZÓW z UZBROJENIEM" ! ! ! (znicze,plakaty i kwiaty)
BRAWO
25.07.2017, 12:51
Brawo Sanok!!! Tak trzymac. Nie ma wakacji od Demokracji!!
CCC
25.07.2017, 12:53
HR: od dawna wiadomo, że uczelnie wyższe zeszły na psy. Muszą przyjmowac wszystkich jak leci, aby sie utrzymać. Znam wielu wykładowców i było by Ci bardzo głupio gdybys usłyszał ich zdanie o sobie i swoich kolegach. Więc nie ma się czym chwalić, że studia skończyłeś. Teraz co piąty mgr robi po studiach doktorat. Myslałby kto , że taka bania mądrości pękła w narodzie :-D

Sadząc po Twoich wypowiedziach "JA , PRAWDZIWY PATRIOTA, JA PRAWDZIWY POLAK" to jestes głupi jak przedszkolak!

A TERAZ POSŁUCHAJ!!! NIE MASZ MONOPOLU NA POLSKI HYMN I FLAGĘ!!!

ŻADNA faszystowska, neofaszywstowska, "narodowa" organizacja nie ma prawa przywłaszczac sobie do symboli narodowych prawa.
I O TO WALCZYMY!!! Aby nikt sobie nie uzurpował praw tak jak TY TO ROBISZ.
posta
25.07.2017, 12:54
Brawa i szacun dla wszystkich pro-demokratycznych manifestantów. Obroniliśmy sądy. A tym targowickim szczujniom popierającym obecny reżim śmiejemy się w twarz. Gdzie wasze dowody na sprzedajność sędziów, na mieszanie się niemieckich mediów, na pieniądze od Sorosa? Nie ma, a wy jesteście zwykłym zerem, taką nowoczesną hybrydą hitlerjugend i volksdeutschów...
YZ
25.07.2017, 13:01
Brawo Sanok, nie odpuszczamy!
ksu
25.07.2017, 13:12
Niema dowodów? Nie rozmieszaj mnie i się nie kompromituj :D

Dowodów jest aż nadto, ujawniono finansowanie różnych śmiesznych fundacji, redaktor naczelny Axel szpringer pisze do swoich dziennikarzy jak mają pisać o Polsce, sędziowie za kradzieże dostają upomnienia a za wyroki reprywatyzacyjne korzystne dla grupy trzymającej władze ich dzieci dostają mieszkania
HR
25.07.2017, 13:24
@CCC - Z uczelniami pełną masz rację, pierwsza do likwidacji sanocka "Baciarówka":) Ciekawe ilu popierających KOD-ziarstwo straci ciepłe posadki?:) Likwidujemy i podnosimy poziom szkolnictwa wyższego?

Co do reszty, monopol na flagę i hymn mają patrioci, nie zdrajcy, tyle w temacie. Tacy jak Ty i Tobie podobni to Targowica, czyli zdrajcy, więc nie wycieraj już se gęby narodowymi dobrami.

O faszyzmie i neofaszyzmie tu nie pisz, bo nikt tak sobie państwa nie zawłaszczył jak koalicja PO-PSL przez 8 lat, a Ty z nimi sympatyzujesz. Więc wszystkie obelgi pod moim adresem powinny być skierowane do Ciebie! Bo Ciebie dotyczą i Tobie podobnym!

To tacy jak Ty uzurpują sobie prawo do bycia "kastą mandarynów", czyli nauczyciele, urzędnicy, sędziowie, prokuratorzy i reszta będąca na garnuszku reszty podatników ( na moim garnuszku! ). Jesteście zwykłymi komuchami...

Ale zresztą, z kim tu gadać, zdrajcy przecież dobrze to wszystko wiedzą...
   1 / 2    Następny »
Dodaj komentarz
Zaloguj się lub załóż konto, aby móc śledzić swoje komentarze.

Artykuły promowane

Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...
Za nami coroczny piknik rodzinny organizowany przez spółkę ADR Polska, będącej...
W PGNiG poszukiwana jest osoba na stanowisko pracownika ds. przetargów. Dokumenty...
Błyskawicznie, bezpłatnie i z zyskiem? Oto idealna sprzedaż. Co zrobić aby każda...

Kalendarium

/ Październik 2017
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl