Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  25.07.2017  |  39

„Nie ma wakacji od demokracji”. Poniedziałkowy „Łańcuch światła” pod sanockim sądem [ZDJĘCIA, WIDEO]

Fot. Martyna Sokołowska

Tradycyjnie o godzinie 21 grupa kilkudziesięciu osób spotkała się pod Sądem Rejonowym w Sanoku. Były podziękowania za zaangażowanie w protesty i komentarze dotyczące weta prezydenta w sprawie nowelizacji Ustawy o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądowniczej.

- Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, że odważyliśmy się wyjść i pokazać swoje zdanie, bronić naszego domu, naszej Polski, naszej demokracji, rzeczy, która jest dla nas najważniejsza. Mam nadzieję, że jeśli zajdzie taka potrzeba, ponownie stawimy się na posterunku - powiedziała Miranda Korzeniowska, organizatorka protestów w Sanoku.

Jeden z uczestników odczytał też wspólne oświadczenie kilkunastu ugrupowań podpisane w Rzeszowie przez Komitet Obrony Demokracji, Ogólnopolski Strajk Kobiet, Stowarzyszenie Kongres Kobiet, Nowoczesną, Platformę Obywatelską, Polskie Stronnictwo Ludowe i Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w którym przedstawiciele dziękują mieszkańcom za obywatelską postawę zaangażowanie i apelują, aby w razie potrzeby powrócić do protestów.

Michał
25.07.2017, 10:37
Gratulacje!

Ziobro to samo co z Ministerstwem chce zrobić z Polską - czyli budowa układów, układzików, prywatna zemsta. http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-eksperci-ministra-zbigniewa-ziobry-bez-konkursu/zsjg1db
HR
25.07.2017, 10:58
Co za przemiła ekipa bisurmanów:) Pojęcia nie macie o czym Wy mówicie, zapoznajcie się z ustawami, a nie powtarzacie kłamstwa swoich liderów i niemieckich mediów.

Przestańcie wycierać swe gęby hymnem Polski! Nic z Polskością wspólnego nie macie! Ruski albo szkopski se śpiewajcie, one Wam pasują, ale nie Polski! Targowica i tyle!

Ps. Pani Marzenko proszę w tej hucpie już nie uczestniczyć, bo stracę do pani resztki szacunku...
pani Marzenka
25.07.2017, 11:15
Drogi HR-ciu! Cieszę się, że się tak o mnie martwisz! Orłem w szkole nigdy nie byłeś ale i tak Cię lubię :)
sanoczanin
25.07.2017, 11:24
Większość to przyjezdni ale byli też i miejscowi m.in. pani H. W., państwo P., pani R., były milicjant A., pan K., pani P., pani D., pan K., trzeci pan K., były funkcjonariusz SB pan W. i paru innych. No cóż - mamy demokrację. Wolno.
milosnik darmowego jedzenia
25.07.2017, 11:48
a tak milo bylo na tym portalu. Ale i tu element z jedynie slusznego sie zwlokl ....
KSU
25.07.2017, 12:15
Czerwoni partyzanci w natarciu!
Owinięci w unijne sztandary i z hasłami o demokracji na ustach!
W obronie wyższej kasty, emerytur dziadka z SB i tego ''żeby było jak kiedyś''.

Protestują z narażeniem życia w kraju bez demokracji prześladowani przez Pisowską policję,
nie kłaniają się kulom na zmyślonych barykadach...
Koniec końców zostanie im tir zniczy od Sorosa i uschnięta róża....

i dobrze!
M
25.07.2017, 12:16
Do HR@!
Gratuluję szybko się uczysz od dyktatorka
she
25.07.2017, 12:31
Gdzie byliście matołki gdy wam rujnowano portfele a afery wybuchały po czym skrzętnie je zamiatano pod dywanik? Może wtedy trzeba było zapalić nie tylko świeczkę ale pochodnie? Co za debilizm ...
Polak
25.07.2017, 12:36
Komitet Obrony Demokracji, Ogólnopolski Strajk Kobiet, Stowarzyszenie Kongres Kobiet, Nowoczesną, Platformę Obywatelską, Polskie Stronnictwo Ludowe ii Sojusz Lewicy Demokratycznej Bravo Lewactwo! Nic dodać nic ująć;):):)
Ja i wielu innych Polaków patriotów mających w interesie dobroPolski miało by takie życzenie...przestańcie wypowiadać sie używając formy my Polacy, w imieniu wszystkich Polaków czy tez w obronie naszej polski.
Nie macie prawa do reprezentowania wszystkich Polaków!!!!
Wasze lewackie poglądy i manify maja na celu doprowadzić do majdanu w Polsce i chodzi wam jedynie o obalenie legalnie wybranego rzadu. Bronicie układów okrągłego stołu, złodziejstwa, wyprzedaży polski , byłych postkomunistów, UB-kow , SB-kow i tej Calej kasty sedziowskiej.
Nie pozdrawiam
HR
25.07.2017, 12:38
Orzeł nie orzeł, ale studia ukończyłem:)

Ale to jest nie istotne, ja mam patriotyczne poglądy, chce aby w Polsce było normalnie. A pani i pani znajomi bronicie starego układu, który niszczył i niszczy Polskę. Fajnie mieć wysokie państwowe emeryturki ( jak większość protestujących ) lub ciepłe posadki załatwione przez wysoko postawionych rodziców. Takim się fajnie krzyczy bo nie mają pojęcia o prawdziwym życiu zwykłych sanoczan. Tych ok 10 tyś sanoczan, którzy wyjechali z powodu braku pracy i perspektyw. Ja tutaj mieszkam i żyję, pracuję bardzo dużo ( ponad 300 godzin w miesiącu! ) abym nie musiał jechać za granicę, bo kocham Polskę! A bez "pleców" nie mam szans na godną pracę po 8 godzin z normalne pieniądze.

A że w Polsce tak jest odpowiada ten stary układ, który blokuje reformy ustrojowe pozwalające na normalność. Należy rozbić mafijny układ sprzedajnych sędziów, prokuratorów, adwokatów i współdziałających z nimi agentów WSI i sprzedajnych polityków. I pani identyfikując się z nimi broni starego układu, aby "było jak było". Żeby starzy zbrodniarze komunistyczni otrzymywali wysokie emerytury do końca swych dni i jeszcze "ustawili" swoje rodziny na wysokich, państwowych, stołkach.

Tego pani chce? Jeśli tak, to nie będę miał do pani za grosz szacunku...
Sanoczanin
25.07.2017, 12:40
Brawo Sanok! tu zawsze żyli ludzie kochający Wolność! Wielki szacunek dla wszystkich protestujących pod sanockim sądem przez wszystkie dni kryzysu.
HE
25.07.2017, 12:42
Do She: A ty jeszcze jesz masełko czy już przerzuciłaś się na margarynę. Cena kostki masła z Mlekovity w sanockim FRAC 6,79 :-)))))))) Smacznego...
julia
25.07.2017, 12:46
HR i Polak (prawdziwy)... proszę przenieście się na inny sanocki portal... tam znajdziecie zrozumienie.
j24
25.07.2017, 12:50
W PRLu było kilkaset tysięcy UBeków i WSioków > WSZYSCY oni teraz WNIEBOGŁOSY KWICZĄ, że nie przeżyją za nędzne 2 patole ! Wspierają ich dzieci i wnuki oraz Soros który zasponsorował humanitarną kolumnę "BIAŁYCH KAMAZÓW z UZBROJENIEM" ! ! ! (znicze,plakaty i kwiaty)
BRAWO
25.07.2017, 12:51
Brawo Sanok!!! Tak trzymac. Nie ma wakacji od Demokracji!!
CCC
25.07.2017, 12:53
HR: od dawna wiadomo, że uczelnie wyższe zeszły na psy. Muszą przyjmowac wszystkich jak leci, aby sie utrzymać. Znam wielu wykładowców i było by Ci bardzo głupio gdybys usłyszał ich zdanie o sobie i swoich kolegach. Więc nie ma się czym chwalić, że studia skończyłeś. Teraz co piąty mgr robi po studiach doktorat. Myslałby kto , że taka bania mądrości pękła w narodzie :-D

Sadząc po Twoich wypowiedziach "JA , PRAWDZIWY PATRIOTA, JA PRAWDZIWY POLAK" to jestes głupi jak przedszkolak!

A TERAZ POSŁUCHAJ!!! NIE MASZ MONOPOLU NA POLSKI HYMN I FLAGĘ!!!

ŻADNA faszystowska, neofaszywstowska, "narodowa" organizacja nie ma prawa przywłaszczac sobie do symboli narodowych prawa.
I O TO WALCZYMY!!! Aby nikt sobie nie uzurpował praw tak jak TY TO ROBISZ.
posta
25.07.2017, 12:54
Brawa i szacun dla wszystkich pro-demokratycznych manifestantów. Obroniliśmy sądy. A tym targowickim szczujniom popierającym obecny reżim śmiejemy się w twarz. Gdzie wasze dowody na sprzedajność sędziów, na mieszanie się niemieckich mediów, na pieniądze od Sorosa? Nie ma, a wy jesteście zwykłym zerem, taką nowoczesną hybrydą hitlerjugend i volksdeutschów...
YZ
25.07.2017, 13:01
Brawo Sanok, nie odpuszczamy!
ksu
25.07.2017, 13:12
Niema dowodów? Nie rozmieszaj mnie i się nie kompromituj :D

Dowodów jest aż nadto, ujawniono finansowanie różnych śmiesznych fundacji, redaktor naczelny Axel szpringer pisze do swoich dziennikarzy jak mają pisać o Polsce, sędziowie za kradzieże dostają upomnienia a za wyroki reprywatyzacyjne korzystne dla grupy trzymającej władze ich dzieci dostają mieszkania
HR
25.07.2017, 13:24
@CCC - Z uczelniami pełną masz rację, pierwsza do likwidacji sanocka "Baciarówka":) Ciekawe ilu popierających KOD-ziarstwo straci ciepłe posadki?:) Likwidujemy i podnosimy poziom szkolnictwa wyższego?

Co do reszty, monopol na flagę i hymn mają patrioci, nie zdrajcy, tyle w temacie. Tacy jak Ty i Tobie podobni to Targowica, czyli zdrajcy, więc nie wycieraj już se gęby narodowymi dobrami.

O faszyzmie i neofaszyzmie tu nie pisz, bo nikt tak sobie państwa nie zawłaszczył jak koalicja PO-PSL przez 8 lat, a Ty z nimi sympatyzujesz. Więc wszystkie obelgi pod moim adresem powinny być skierowane do Ciebie! Bo Ciebie dotyczą i Tobie podobnym!

To tacy jak Ty uzurpują sobie prawo do bycia "kastą mandarynów", czyli nauczyciele, urzędnicy, sędziowie, prokuratorzy i reszta będąca na garnuszku reszty podatników ( na moim garnuszku! ). Jesteście zwykłymi komuchami...

Ale zresztą, z kim tu gadać, zdrajcy przecież dobrze to wszystko wiedzą...
   1 / 2    Następny »
Dodaj komentarz
Zaloguj się lub załóż konto, aby móc śledzić swoje komentarze.

Artykuły promowane

Coraz większa ilość firm na rynku równa się coraz większej konkurencji, nie...
Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...

Kalendarium

/ Luty 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl