Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  09.06.2017

KRUSHFEST 2017. Nocny Kochanek zagra na festiwalu w Jaśle [WIDEO, KONKURS]

Fot. archiwum zespołu Nocny Kochanek

9 września w Jaśle odbędzie się największy festiwal metalowy na Podkarpaciu - KRUSHFEST 2017. Na scenie obok organizatorów festu - grupy Krusher, wystąpi m.in. Nocny Kochanek. Dla czytelników isanok.pl mamy dwa darmowe bilety na tę imprezę.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Która edycja festiwalu Krushfest odbędzie się w tym roku? Na odpowiedzi czekamy do 1 września. Należy je wysyłać na adres: redakcja@isanok.pl. W tytule wpisać KRUSHFEST, w treści maila oprócz odpowiedzi podać imię, nazwisko i nr telefonu.

Na razie organizatorzy nie zdradzają wielu szczegółów odnośnie zespołów, które zagrają na wrześniowym festiwalu. Wiadomo jedynie, że obok organizatorów imprezy, jasielskiego zespołu Krusher, który w tym roku będzie świętował 15-lecie działalności artystycznej, na scenie pojawi się także bijący w ostatnim czasie rekordy popularności Nocny Kochanek. - Planujemy, aby na scenie łącznie pojawiło się sześć kapel. Chcemy zaprosić zespół z Czech, bo Czesi jeszcze u nas nie grali. Rozmawiamy także z polskimi zespołami, o szczegółach będziemy informować na bieżąco na naszym Facebook’u - www.facebook.com/Krushfest/ - mówi Adam Pucykowicz, organizator Krushfestu.

Kilka słów o Nocnym Kochanku

Jeżeli uważacie, że heavy metalowi brakuje odrobiny luzu, będziecie zaskoczeni. Nocny Kochanek udowadnia, że jest nie do końca na serio, co wcale nie oznacza ocierania się o kicz. Dla podparcia tych słów dodamy, że sale na koncertach tej grupy wypełnione są po brzegi, biletów brakuje na wiele dni przed występem, a płyty sprzedają się z zawrotną prędkością.

Kim właściwie są? Zna ich doskonale każdy fan takich zespołów jak Iron Maiden, Judas Priest, Black Sabbath czy Saxon.

Nocny Kochanek powstał na potrzeby kultowego już serialu Kapitan Bomba. Ich muzyka towarzyszyła bohaterom kreskówki przez wiele odcinków, tam zresztą pierwszy raz wystąpili pod jakże romantyczną nazwą Nocny Kochanek. 

Byli tacy, którzy sądzili, że to żart. Że po chwilowej euforii spowodowanej dystansem do siebie, który artyści z lekkością wkomponowali w bardzo dobrą muzycznie, pierwszą płytę, słuch o nich zaginie. Nic z tego! W styczniu tego roku ukazało się ich drugie wydawnictwo “Zdrajcy Metalu” i nic nie wskazuje na to, że mieliby ochotę na tym poprzestać.

Miejsc: Jasło, Przystanek Kwiatowa

Data: 9 września 2017 roku

godzina: 15.00Dodaj komentarz
Zaloguj się lub załóż konto, aby móc śledzić swoje komentarze.

Artykuły promowane

Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...
Za nami coroczny piknik rodzinny organizowany przez spółkę ADR Polska, będącej...

Kalendarium

/ Styczeń 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl