Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Polecamy
Redakcja  |  18.05.2017  |  3

Przyjdź i wyraź swoje zdanie

(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne) Fot. pixabay.com

Plany związane z budową kompostowni w miejscowości Średnie Wielkie będą jednym z tematów spotkania, które odbędzie się 20 czerwca w Czaszynie. – Mieszkańcy poznają szczegóły dotyczące projektu, a także uzyskają odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania  informuje zagórski magistrat. 

Celem organizatorów spotkania, które odbędzie się w Szkole Podstawowej w Czaszynie o godzinie 18.00, będzie zainicjowanie dyskusji na temat planowanych rozwiązań inwestycyjnych, udzielenie wyjaśnień, a także zaprezentowanie szczegółów dotyczących najnowszych technologii wykorzystywanych w procesie przetwarzania odpadów. – Jakość życia mieszkańców Gminy Zagórz to kluczowy kierunek działań, które od lat podejmujemy. Mamy przy tym na uwadze otwartość na dialog i potrzebę dyskusji o ważnych tematach społecznych. Właśnie z tych powodów chcemy rozmawiać o każdym potencjalnym rozwiązaniu w zakresie ochrony środowiska, w tym także o ekonomicznych i prawnych konsekwencjach dotyczących likwidacji składowiska odpadów – mówi Ernest Nowak, Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz.

– Nowoczesna gospodarka odpadami wymaga realizacji inwestycji, które będą bazowały na rozwiązaniach ekologicznych. Właśnie dlatego jednym z tematów planowanej dyskusji z mieszkańcami, będzie temat kompostowni. Obecnie Gmina Zagórz posiada prawomocne decyzje administracyjne o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia, czy o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla jednej z występujących na rynku technologii. W dalszym ciągu prowadzone są analizy, w zakresie ostatecznego wyboru technologii dla realizacji planowanej inwestycji – wyjaśnia Jezy Zuba, rzecznik zagórskiego magistratu. 

Spotkanie odbędzie się 20 czerwca w Szkole Podstawowej w Czaszynie. początek o godzinie 18.00.

Audytor.
18.05.2017, 19:29
Koniecznie musi być tam Nowy Kandydat na Burmistrza Zagórza członek PiS ( kiedyś członek MW Romana Grtycha , członek LPR zwolennik Ojca Tadeusza ) Tomasz Święch właściciel portalu esanok i 10 mutacji wszelkich pseudo portali itp. dziadostw.
pomawianie
19.05.2017, 07:05
Przeprosisz za to pomawianie i godzenie w dobre imię firmy i osoby :) tak jak inni cwaniacy na esanok.pl . 100 tys złotych na Fundacje Czas Nadziei możesz już odkładać :)
. Ciekawy.
19.05.2017, 20:22
Ciekawe ile zleceń z urzędów i na jaką kwotę otrzymuje np. taki portal lokalny. Czas to zgłosić min. Mariuszowi Kaminiskiemu i ABW . Prywatna firma może otrzymać zlecenie od samorządu ale na podstawie drogi przetargowej. Udział mediów w kampanii wyborczej i wszelkie powiązania finansowe , rodzinne itp. muszą być od strony finansowej i prawnej po za wszelkimi podejrzeniami.
Dodaj komentarz
Zaloguj się lub załóż konto, aby móc śledzić swoje komentarze.

Artykuły promowane

Eksperci z Pracuj.pl podpowiadają, jakie profity pracodawcy oferują pracownikom....
Poszukując zatrudnienia, warto działać systematycznie i wybierać oferty pracy...
Problemy z koncentracją, zmienne nastroje, zmęczenie – to kilka niepokojących...
Praca na określonym stanowisku wymaga posiadania odpowiednich kwalifikacji. Chodzi o...
Znalezienie ciekawej oferty pracy to dopiero początek zawodowej przygody. Kolejnym...
Wybór zawodu to ważna decyzja. Dokonanie właściwych wyborów po maturze pozwala...

Kalendarium

/ Lipiec 2017
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl