Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  18.05.2017  |  3

Przyjdź i wyraź swoje zdanie

(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne) Fot. pixabay.com

Plany związane z budową kompostowni w miejscowości Średnie Wielkie będą jednym z tematów spotkania, które odbędzie się 20 czerwca w Czaszynie. – Mieszkańcy poznają szczegóły dotyczące projektu, a także uzyskają odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania  informuje zagórski magistrat. 

Celem organizatorów spotkania, które odbędzie się w Szkole Podstawowej w Czaszynie o godzinie 18.00, będzie zainicjowanie dyskusji na temat planowanych rozwiązań inwestycyjnych, udzielenie wyjaśnień, a także zaprezentowanie szczegółów dotyczących najnowszych technologii wykorzystywanych w procesie przetwarzania odpadów. – Jakość życia mieszkańców Gminy Zagórz to kluczowy kierunek działań, które od lat podejmujemy. Mamy przy tym na uwadze otwartość na dialog i potrzebę dyskusji o ważnych tematach społecznych. Właśnie z tych powodów chcemy rozmawiać o każdym potencjalnym rozwiązaniu w zakresie ochrony środowiska, w tym także o ekonomicznych i prawnych konsekwencjach dotyczących likwidacji składowiska odpadów – mówi Ernest Nowak, Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz.

– Nowoczesna gospodarka odpadami wymaga realizacji inwestycji, które będą bazowały na rozwiązaniach ekologicznych. Właśnie dlatego jednym z tematów planowanej dyskusji z mieszkańcami, będzie temat kompostowni. Obecnie Gmina Zagórz posiada prawomocne decyzje administracyjne o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia, czy o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla jednej z występujących na rynku technologii. W dalszym ciągu prowadzone są analizy, w zakresie ostatecznego wyboru technologii dla realizacji planowanej inwestycji – wyjaśnia Jezy Zuba, rzecznik zagórskiego magistratu. 

Spotkanie odbędzie się 20 czerwca w Szkole Podstawowej w Czaszynie. początek o godzinie 18.00.

Audytor.
18.05.2017, 19:29
Koniecznie musi być tam Nowy Kandydat na Burmistrza Zagórza członek PiS ( kiedyś członek MW Romana Grtycha , członek LPR zwolennik Ojca Tadeusza ) Tomasz Święch właściciel portalu esanok i 10 mutacji wszelkich pseudo portali itp. dziadostw.
pomawianie
19.05.2017, 07:05
Przeprosisz za to pomawianie i godzenie w dobre imię firmy i osoby :) tak jak inni cwaniacy na esanok.pl . 100 tys złotych na Fundacje Czas Nadziei możesz już odkładać :)
. Ciekawy.
19.05.2017, 20:22
Ciekawe ile zleceń z urzędów i na jaką kwotę otrzymuje np. taki portal lokalny. Czas to zgłosić min. Mariuszowi Kaminiskiemu i ABW . Prywatna firma może otrzymać zlecenie od samorządu ale na podstawie drogi przetargowej. Udział mediów w kampanii wyborczej i wszelkie powiązania finansowe , rodzinne itp. muszą być od strony finansowej i prawnej po za wszelkimi podejrzeniami.
Dodaj komentarz
Zaloguj się lub załóż konto, aby móc śledzić swoje komentarze.

Konkursy

Wejściówki otrzymują: Happy End - Jadwiga Borek, Wieża. Jasny dzień - Dorota...
Ostatni weekend lipca zapowiada bardzo atrakcyjnie dla wszystkich miłośników...
21 kwietnia 2018r. o godz. 19.00 w SDK-u wystąpi formacja Tańca Towarzyskiego...
The BEAT FREAKS - to grupa muzyczna sygnowana nazwiskami znakomitych muzyków...
W sobotę (21 kwietnia) w sanockim klubie PaniK wystąpi zespół Hańba! Początek...

Artykuły promowane

Coraz większa ilość firm na rynku równa się coraz większej konkurencji, nie...
Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...

Kalendarium

/ Kwiecień 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl