Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  12.05.2017

Majka Jeżowska gwiazdą pikniku Czas Nadziei

Fot. materiały organizatora

Koncerty, występ teatru i kabaretu, wystawa rękodzieła i mnóstwo innych atrakcji - to wszystko podczas pikniku organizowanego przez Fundację Czas Nadziei, który 11 czerwca odbędzie się w sanockim skansenie. Podczas imprezy będzie także możliwość zarejestrowania się w bazie potencjalnych dawców szpiku Fundacji DKMS. W tym roku dochód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie półrocznego Julka z Sanoka, który choruje na serce. Początek imprezy o godzinie 14.

Jak co roku w drugą niedzielę czerwca, także i tym razem Fundacja Czas Nadziei organizuje Wielki Piknik Rodzinny. Tegoroczna edycja to mały jubileusz, piknik odbędzie się po raz piąty. Z tej okazji Fundacja przygotowuje jeszcze więcej atrakcji niż zwykle.

Gwiazdą będzie Majka Jeżowska, która zaśpiewa znane i lubiane piosenki dla dzieci m.in. „Bo wszystkie dzieci nasze są”, „A ja wolę moją mamę” itp. Wcześniej na scenie pojawią się postacie znane z filmów Disney`a w repertuarze najpiękniejszych piosenek z ulubionych bajek. W kolorowy i radosny świat interaktywnej bajki zaprosi Teatr dla Dzieci Bajlandia z Warszawy. Nie zabraknie sanockich przedszkolaków i wychowanków Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Wieczorem, specjalnie dla miłośników kabaretów wystąpi przebojowa, młoda i zaskakująco kreatywna formacja „Tylko tyle”, która prosto z Bieszczad wkracza na polskie sceny kabaretowe. A na deser koncert-niespodzianka czyli covery najlepszych przebojów polskich i nie tylko…

Impreza jak zawsze odbędzie się w zielonej scenerii sanockiego skansenu. Teren wokół sceny będzie wypełniony kolorowymi atrakcjami dla najmłodszych oraz dziesiątkami stoisk wystawców rękodzielnictwa oraz regionalnych produktów spożywczych. Z pewnością, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Na pikniku oczywiście nie zabraknie kiełbasek z grilla, lodów, malowania buzi, baloników i konkursów dla całych rodzin – tak będzie i tym razem.

Dobra zabawa dla całych rodzin to oczywiście nie wszystko. Jak zawsze Wielki Piknik Rodzinny Fundacji Czas Nadziei niesie ze sobą ideę. I to nie jedną.

Wszystkie zebrane fundusze przeznaczone będą na pomoc dzieciom. W tym roku Fundacja zbiera pieniądze na leczenie Julka z Sanoka, który urodził się z wadą serduszka. Julek ma obecnie pół roku i praktycznie od urodzenia przebywa w klinice w Warszawie.

Stwórz dziecku szczęśliwy dom – zostań rodziną zastępczą. Z tym hasłem w pikniku będzie uczestniczyć PCPR w Sanoku. Tego dnia będzie można się dowiedzieć jak stworzyć rodzinę zastępczą. Jak to zrobić oraz dowiedzieć się dlaczego warto?

Misją Fundacji Czas Nadziei od samego początku jej istnienia, a właściwie to jeszcze wcześniej – od czasu choroby Tobiaszka Jasińskiego – jest walka o każdego możliwego Dawcę Szpiku. Dlatego także i tym razem podczas pikniku będzie można się zarejestrować do bazy potencjalnych Dawców Szpiku DKMS.

Zaprasza Fundacja Czas Nadziei oraz współorganizatorzy: Muzeum Budownictwa Ludowego, Miejska Biblioteka Publiczna, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Strefa Rozrywki MGF oraz Stowarzyszenie Amatorski Hokej „Niedźwiedzie”.

Dodaj komentarz
Zaloguj się lub załóż konto, aby móc śledzić swoje komentarze.

Konkursy

Wejściówki otrzymują: Happy End - Jadwiga Borek, Wieża. Jasny dzień - Dorota...
Ostatni weekend lipca zapowiada bardzo atrakcyjnie dla wszystkich miłośników...
21 kwietnia 2018r. o godz. 19.00 w SDK-u wystąpi formacja Tańca Towarzyskiego...
The BEAT FREAKS - to grupa muzyczna sygnowana nazwiskami znakomitych muzyków...
W sobotę (21 kwietnia) w sanockim klubie PaniK wystąpi zespół Hańba! Początek...

Artykuły promowane

Coraz większa ilość firm na rynku równa się coraz większej konkurencji, nie...
Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...

Kalendarium

/ Kwiecień 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl