Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  21.04.2017

Taki był tydzień

Fot. archiwum iSanok.pl

Była ordynator sanockiej neurologii na ławie oskarżonych, dramatyczna sytuacja mieszkańców Morochowa, prezent od WOŚP dla sanockiego szpitala i szmaciany biznes - czyli co dzieje się z ubraniami, które trafiają do popularnych kontenerów - specjalnie dla naszych czytelników wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze informacje z minionego tygodnia i zebraliśmy je w jednym miejscu.  

Lipińskiego do remontu? Nie tak szybko

Ci, których ucieszyła informacja o długo wyczekiwanym remoncie ulicy Lipińskiego, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Wprawdzie GDDKiA zakwalifikowała drogę do remontu, ale inwestycja ruszy dopiero, kiedy znajdą się pieniądze na jej realizację.

Po drugiej stronie

W małej miejscowości Morochów kilkanaście kilometrów od Sanoka mieszkańcy walczą o swoje prawo do kontaktu ze światem. Zdani na łaskę rzeki Osławy i lokalnych urzędników. Jak zakończy się ta historia? Czy ludzie zza rzeki połączą się z resztą świata? Czy wieloletnie obietnice władz zostaną spełnione I most zostanie wybudowany? Zachęcamy do obejrzenia naszego reportażu.

Sprzęt od WOŚP dla sanockiej pediatrii

Nowe łóżka, szafki, pompy infuzyjne i laserowy skaner do wykrywania naczyń krwionośny - to urządzenia jakie w ostatnich dniach trafiły na sanocką pediatrię od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pomóż Kubusiowi stanąć na nogi

Kuba walczy z nowotworem. Do pełnego powrotu do zdrowia potrzebna jest długa i kosztowna rehabilitacja. W pomoc chłopcu zaangażowała się Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich.

Ordynator sanockiej neurologii zasiądzie na ławie oskarżonych

Do Sądu Rejonowego w Sanoku trafił akt oskarżenia przeciwko Agacie Ś., byłej ordynator oddziału neurologicznego w Sanoku. Prokuratura zarzuciła jej łącznie 74 przestępstwa korupcyjne. Wraz z byłą ordynator na ławie oskarżonych usiądzie 15 pacjentów.  

Szmaciany biznes

Wrzucasz ubrania do pojemników z przekonaniem, że w ten sposób pomagasz potrzebującym? Musisz wiedzieć, że zebrana odzież nie zawsze do nich trafia. Nie zdziw się też, jeśli w miejscowym szmateksie trafisz na swoją kurtkę lub spodnie, które w dobrej wierze „oddałeś” ubogim.

Drogi, kolej, kultura i oświata. O inwestycjach w powiecie sanockim

Inwestycje drogowe, kolejowe i te dotyczące oświaty oraz finansowy wkład województwa przekazany na ich realizowanie to główne tematy konferencji prasowej zorganizowanej dzisiaj w Urzędzie Miasta. W spotkaniu z dziennikarzami udział wzięli gospodarze miasta i powiatu - Tadeusz Pióro oraz Roman Konieczny oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie - wicemarszałkowie Maria Kurowska oraz Bogdan Romaniuk.

Stowarzyszenie apeluje: "Marszałku, przejmij muzeum!"

Wraca temat przejęcia Muzeum Historycznego w Sanoku przez Urząd Marszałkowski w Rzeszowie. Przedstawiciel Stowarzyszenia Ziemia Sanocka.pl złożyli dzisiaj na ręce wicemarszałków Podkarpacia pismo, w którym apelują o przejęcie placówki przez samorząd województwa.  

Dodaj komentarz
Zaloguj się lub załóż konto, aby móc śledzić swoje komentarze.

Artykuły promowane

Coraz większa ilość firm na rynku równa się coraz większej konkurencji, nie...
Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...

Kalendarium

/ Marzec 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl