Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  21.04.2017

Taki był tydzień

Fot. archiwum iSanok.pl

Była ordynator sanockiej neurologii na ławie oskarżonych, dramatyczna sytuacja mieszkańców Morochowa, prezent od WOŚP dla sanockiego szpitala i szmaciany biznes - czyli co dzieje się z ubraniami, które trafiają do popularnych kontenerów - specjalnie dla naszych czytelników wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze informacje z minionego tygodnia i zebraliśmy je w jednym miejscu.  

Lipińskiego do remontu? Nie tak szybko

Ci, których ucieszyła informacja o długo wyczekiwanym remoncie ulicy Lipińskiego, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Wprawdzie GDDKiA zakwalifikowała drogę do remontu, ale inwestycja ruszy dopiero, kiedy znajdą się pieniądze na jej realizację.

Po drugiej stronie

W małej miejscowości Morochów kilkanaście kilometrów od Sanoka mieszkańcy walczą o swoje prawo do kontaktu ze światem. Zdani na łaskę rzeki Osławy i lokalnych urzędników. Jak zakończy się ta historia? Czy ludzie zza rzeki połączą się z resztą świata? Czy wieloletnie obietnice władz zostaną spełnione I most zostanie wybudowany? Zachęcamy do obejrzenia naszego reportażu.

Sprzęt od WOŚP dla sanockiej pediatrii

Nowe łóżka, szafki, pompy infuzyjne i laserowy skaner do wykrywania naczyń krwionośny - to urządzenia jakie w ostatnich dniach trafiły na sanocką pediatrię od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pomóż Kubusiowi stanąć na nogi

Kuba walczy z nowotworem. Do pełnego powrotu do zdrowia potrzebna jest długa i kosztowna rehabilitacja. W pomoc chłopcu zaangażowała się Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich.

Ordynator sanockiej neurologii zasiądzie na ławie oskarżonych

Do Sądu Rejonowego w Sanoku trafił akt oskarżenia przeciwko Agacie Ś., byłej ordynator oddziału neurologicznego w Sanoku. Prokuratura zarzuciła jej łącznie 74 przestępstwa korupcyjne. Wraz z byłą ordynator na ławie oskarżonych usiądzie 15 pacjentów.  

Szmaciany biznes

Wrzucasz ubrania do pojemników z przekonaniem, że w ten sposób pomagasz potrzebującym? Musisz wiedzieć, że zebrana odzież nie zawsze do nich trafia. Nie zdziw się też, jeśli w miejscowym szmateksie trafisz na swoją kurtkę lub spodnie, które w dobrej wierze „oddałeś” ubogim.

Drogi, kolej, kultura i oświata. O inwestycjach w powiecie sanockim

Inwestycje drogowe, kolejowe i te dotyczące oświaty oraz finansowy wkład województwa przekazany na ich realizowanie to główne tematy konferencji prasowej zorganizowanej dzisiaj w Urzędzie Miasta. W spotkaniu z dziennikarzami udział wzięli gospodarze miasta i powiatu - Tadeusz Pióro oraz Roman Konieczny oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie - wicemarszałkowie Maria Kurowska oraz Bogdan Romaniuk.

Stowarzyszenie apeluje: "Marszałku, przejmij muzeum!"

Wraca temat przejęcia Muzeum Historycznego w Sanoku przez Urząd Marszałkowski w Rzeszowie. Przedstawiciel Stowarzyszenia Ziemia Sanocka.pl złożyli dzisiaj na ręce wicemarszałków Podkarpacia pismo, w którym apelują o przejęcie placówki przez samorząd województwa.  

Dodaj komentarz
Zaloguj się lub załóż konto, aby móc śledzić swoje komentarze.

Artykuły promowane

Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...
Za nami coroczny piknik rodzinny organizowany przez spółkę ADR Polska, będącej...

Kalendarium

/ Grudzień 2017
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl