Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Piotr Piegza  |  18.03.2017

Zwycięski mecz dla Kubusia

Mecz Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich, która zmierzyła się z drużyną Niedźwiedzi wspomaganą przez sanockie VIP-y zakończył się remisem 8:8. Tak naprawdę wygranym w tym meczu był sam Kubuś, dla którego to już kolejne zwycięstwo.

Tym pierwszym i najważniejszym było pokonanie choroby nowotworowej. Do pełnego powrotu do zdrowia potrzeba jednak długiej rehabilitacji, w czym na pewno pomogą pieniądze zebrane przez sanoczan podczas dzisiejszego meczu.

Od godziny 12-tej regionalni wystawcy prezentowali wędliny, miody i wyroby rękodzielnicze. Zwiedzający mogli popróbować regionalnych potraw, a na najmłodszych czekały zabawy, konkursy, balony i malowanie buzi. W Hokejowej Reprezentacji artystów zagrali między innymi Ewa Błachnio, Roman Polko, Rafał Olbratowski , Rafał Bryndal i Rafał Mroczek.

Sanockie Niedźwiedzie wystąpiły w składzie wzmocnionym przez sanockie VIP-y. W przerwie między tercjami meczu odbyły się gry i konkursy z nagrodami dla widzów oraz pokaz gimnastyków z klubu UKS Spartanie Zahutyń. Organizatorem wydarzenia byłoSanockie Towarzystwo Sportowe S.A., Stowarzyszenie Amatorski Hokej „Niedźwiedzie” oraz Fundacja Czas Nadziei.