Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  16.03.2017

Dzisiaj wielki mecz dla Kuby

Fot. Tomasz Sowa

Mecz na szczycie i w szczytnym celu. Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich już w tę sobotę ponownie wyjedzie na sanocki lód, aby w charytatywnym meczu zmierzyć się z drużyną Niedźwiedzi wspomaganą przez sanockie VIP-y. A wszystko dla Kubusia, który walczy z nowotworem. 

Mecz rozpocznie się o godzinie 16.30. Organizatorzy zaplanowali trzy piętnastominutowe tercje. Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich zagra w następującym składzie: Bogdan Kalus, Ewa Błachnio, Agnieszka Dyk, Adam Grzanka, Mariusz Gabrek, Roman Polko, Tomasz Lebuda, Mateusz Dewera, Jacek Chadziński, Wojciech Zawioła, Tomasz Olbratowski, Jan Kliment, Jacek Alexander Łaszczok, Rafał Bryndal, Wiesław Tupaczewski, Jacek Łapot, Andrzej Tomanek, Mariusz Kieca i Tomasz Rajski.

Sanockie Niedźwiedzie wystąpią wzmocnione następującymi VIP-ami: Damian Biskup (Powiat Sanocki), Krzysztof Dżugan (Komendant Straży Pożarnej), Rafał Gużkowski (Dyrektor MOPS), Marek Grzesik (Podkarpacki Urząd Marszałkowski), Wojciech Pajestka (Urząd Miasta Sanoka), Tomasz Matuszewski (Dyrektor MOSiR), Renata Burczyk (Prezes UKS Niedźwiadki), Bożena Chabros-Jaklik (Dyrektor ZS2), Piotr Kotowicz (Klub Kibica STS), Jerzy Burtan (Prezes STS Sanok), Piotr Krzanowski (bramkarz Ekoball Stal Sanok) i Robert Wojewoda (nauczyciel SP3).

W przerwie i po zakończeniu meczu odbędą się gry i konkursy z nagrodami dla widzów oraz pokaz gimnastyków z klubu UKS Spartanie Zahutyń.

Wcześniej, bo już od godziny 12, w holu Areny Sanok odbędą się targi wyrobów regionalnych. Wystawcy będą prezentować produkty wędliniarskie, miody, wina, pieczywo, rękodzieło oraz wiele innych. Dodatkowo w Arenie stanie duże stoisko ozdób świątecznych przygotowanych przez dzieci i młodzież. Na piętrze, w ogrzewanej sali konferencyjnej, zostanie zorganizowany kącik zabaw dla dzieci: gry, zabawy, konkursy, malowanie buzi, balony, kapsle i inne.

Impreza ma cel charytatywny. Wstęp na mecz będzie wolny, a podczas imprezy wolontariusze będą zbierać datki do puszek.

Organizatorem wydarzenia jest Sanockie Towarzystwo Sportowe S.A., Stowarzyszenie Amatorski Hokej „Niedźwiedzie” oraz Fundacja Czas Nadziei.

***

Kuba Pietrasz ma 7 lat. Od kilku miesięcy walczy z osteosarcomą, nowotworem kości kulszowej prawej. W lipcu przeszedł bardzo ciężką operację, przed nim jeszcze minimum 27 tygodni leczenia w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, chemioterapia i codzienna rehabilitacja, która będzie mu z resztą potrzebna już do końca życia. Leczenie trwa w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Ciągłe dojazdy, życie w rozłące na „dwa domy” – to wszystko generuje ogromne koszty. Niestety nie tylko finansowe. – Państwo Pietrasz mają czwórkę dzieci. Jedno z rodziców musi być z Kubusiem w szpitalu. Druga osoba musi sama zaopiekować się pozostałymi dziećmi i zarobić na utrzymanie całej rodziny… Sytuacja materialna ich rodziny jest trudna do opisania. Napisać, że ciężka to zwykły banał… – czytamy na stronie Fundacji Czas Nadziei.

Numer subkonta Kubusia:

PBS BANK 52 8642 1184 2018 0037 4228 0014

100% zgromadzonych środków zostanie wykorzystane na pomoc rodzinie Kubusia!  

Dodaj komentarz
Zaloguj się lub załóż konto, aby móc śledzić swoje komentarze.

Artykuły promowane

Coraz większa ilość firm na rynku równa się coraz większej konkurencji, nie...
Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...

Kalendarium

/ Marzec 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl