Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  08.03.2017

Loty rekreacyjne – zaskocz bliskich nietypowym prezentem!

W obliczu świąt i różnego rodzaju okazji takich jak urodziny czy imieniny, walentynki, a także innych uroczystości, podczas których wypada wręczyć podarek solenizantowi, jubilatowi lub osobie obchodzącej rocznicę lub święto, wielu z nas staje przed dylematem związanym z wyborem odpowiedniego prezentu dla bliskiej nam osoby.

Dotyczy to zwłaszcza tych darczyńców, którzy nie zamierzają pójść po linii najmniejszego oporu, wręczając sztampowy i mało wyszukany prezent, który – choć ucieszy obdarowanego – najprawdopodobniej nie zapadnie mu w pamięć i nie wywoła większych emocji. O wiele większe wrażenie zrobi się bowiem sprawiając solenizantowi (jubilatowi) niespodziankę i fundując mu atrakcję, jakiej nie spodziewał się myśląc o potencjalnych prezentach. W takiej sytuacji dobrym wyborem może być ufundowanie komuś lotu rekreacyjnego helikopterem lub szybowcem (albo innym statkiem powietrznym).

Jak wygląda lot rekreacyjny helikopterem?

Poza oferowanymi dotychczas przez różnego rodzaju podmiotu lotami widokowymi szybowcami i balonami na ogrzane powietrze, coraz popularniejsze stają się loty rekreacyjne wykonywane helikopterami i śmigłowcami. Łączą one w sobie zalety wymienionych wyżej statków powietrznych, dając jednocześnie możliwość przeżycia przygody nieporównywalnej do innych lotów wykonywanych alternatywnymi maszynami. Co do zasady, większego problemu nie sprawia też odbycie lotu o dowolnej porze dnia lub nocy, w dowolnym okresie roku. Oczywiście – podobnie jak w przypadku wszystkich lotów powietrznych – o możliwości odbycia lotu rekreacyjnego decydować też będzie aktualna pogoda, która w niektórych wypadkach uniemożliwić może start lub wykonanie bezpiecznego lotu.

W zależności od wybranej przez nas opcji, lot helikopterem trwać może od kilkunastu minut do nawet kilku godzin. Większość podmiotów, które świadczą tego rodzaju usługi, pozwala też na swobodny wybór miejsca, w które zamierzamy polecieć. Dlatego też – w zależności od preferencji osoby, dla której chcemy zorganizować lot – wybierać można pomiędzy zapierającym dech w piersiach lotem ponad szczytami górskimi (nie wyłączając Tatr Wysokich – tak po polskiej, jak i słowackiej stronie), lotem rekreacyjnym nad ciekawymi formacjami roślinnymi i krajobrazowymi, a także lotem odbywanym ponad wybranymi przez nas miastami, pozwalającym zaobserwować znane nam ulice, budynki i zabytki z zupełnie innej perspektywy.

Dla kogo polecane są loty rekreacyjne helikopterem?

Choć na pierwszy rzut oka mogłoby wydawać się inaczej, loty helikopterem nie są przeznaczone jedynie dla wąskiego grona miłośników i entuzjastów. Przeciwnie – brak jest w zasadzie większych przeciwskazań do tego, aby tego rodzaju atrakcją zainteresować każdą zdrową osobę. W zależności od tego, jaką trasę przelotu wybierzemy, lot rekreacyjny śmigłowcem stanowić będzie mógł idealny prezent zarówno dla osób lubiących poczuć dreszcz adrenaliny i emocji, jak również dla wszystkich tych, którzy wolą raczej spokojne formy spędzania czasu, w czasie których mogą się zrelaksować i odpocząć.

Zobacz ofertę lotów rekreacyjnych w HeliPoland.com

Dodaj komentarz
Zaloguj się lub załóż konto, aby móc śledzić swoje komentarze.

Konkursy

Wejściówki otrzymują: Happy End - Jadwiga Borek, Wieża. Jasny dzień - Dorota...
Ostatni weekend lipca zapowiada bardzo atrakcyjnie dla wszystkich miłośników...
21 kwietnia 2018r. o godz. 19.00 w SDK-u wystąpi formacja Tańca Towarzyskiego...
The BEAT FREAKS - to grupa muzyczna sygnowana nazwiskami znakomitych muzyków...
W sobotę (21 kwietnia) w sanockim klubie PaniK wystąpi zespół Hańba! Początek...

Artykuły promowane

Coraz większa ilość firm na rynku równa się coraz większej konkurencji, nie...
Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...

Kalendarium

/ Kwiecień 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl