Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  11.01.2017

Sukces Krośnieńskich Targów Ślubnych [WIDEO]

6 stycznia 2017 r. odbyła się IV edycja największych, Krośnieńskich Targów Ślubnych organizowanych przez Podkarpacki Portal Ślubny Oczepiny24.pl. Rekordowa liczba wystawców i tłumy odwiedzających!

Targi, frekwencja, zainteresowanie klientów ofertą wystawców oraz ogólna organizacja to niewątpliwie sukces! Parkingi podczas IV edycji największych krośnieńskich targów ślubnych nie zdołały pomieścić więcej samochodów - ten rok to ponad 500 pojazdów! Wszystkie trzy sale wypełnione po brzegi zwiedzającymi już od godziny 10:00. Niemal 2000 osób odwiedzających targi dowodzi, że reklama targów dotarła do sporej ilości osób. Wystawcy zaprezentowali nowe kolekcje na sezon 2017 z rabatami nawet do 30%. 

Opinie klientów odwiedzających targi:

My przyjechaliśmy z Sanoka z namową koleżanki, która rok temu zamówiła tutaj wiele firm na swoje wesele. Szukamy obrączek i fotografa, a zupełnie przypadkiem zamówiliśmy usługę dekoracji, która po prostu nam się spodobała.  Jesteśmy mile zaskoczeni liczbą firm, jest ogromny wybór. Na pewno zdecydujemy się na jakiś wzór, gdyż rabat 30% na obrączki to świetna okazja.

Pokazy były piękne. Upatrzyłam nawet dla siebie wymarzoną suknię! Dobrze, że dzisiaj przyszłam z narzeczonym na targi, bo ceny sukien są obniżone aż o 400zł - mówi Pani Wioletta z Krosna. Poza suknią szukamy jeszcze Dja na poprawiny i fotobudki, która spodobała nam się na weselu znajomej.

My jesteśmy z okolic Rzeszowa. Od znajomych słyszeliśmy, że podczas targów są usługi w niższych cenach i tak rzeczywiście jest. Zamówiliśmy orkiestrę, usługę barmana i usługę fotograficzno filmową. Brakuje nam jeszcze strojów na nasze wesele. Czekamy na kolejne pokazy, może coś nam wpadnie w oko. Dzięki rabatom oferowanym przez firmy zaoszczędziliśmy już ponad 1000zł na organizacji wesela!

Zachęcamy do obejrzenia skrótu wideo z targów przygotowanego przez firmę TVTubis Film Studio. Pełna, kilkugodzinna relacja wideo z targów jest dostępna na YouTube. Za transmisję telewizyjną odpowiedzialna była telewizja RzeszowNaZywo.pl, które realizuje program o tematyce ślubnej pt.: "Weselny Expert". Odcinki są do obejrzenia na YouTube. 

Pełna relacja fotograficzna z targów wykonana przez firmę www.mediala.pl dostępna jest na www.oczepiny24.pl

Kolejna edycja Krośnieńskich Targów Ślubnych odbędzie się 18 lutego 2018r. (niedziela) w kompleksie weselnym Dwa Serca w Krośnie. Do dyspozycji zwiedzających będą dostępne ekspozycje firm na wszystkich trzech salach.


Konkursy

Wejściówki otrzymują: Happy End - Jadwiga Borek, Wieża. Jasny dzień - Dorota...
Ostatni weekend lipca zapowiada bardzo atrakcyjnie dla wszystkich miłośników...
21 kwietnia 2018r. o godz. 19.00 w SDK-u wystąpi formacja Tańca Towarzyskiego...
The BEAT FREAKS - to grupa muzyczna sygnowana nazwiskami znakomitych muzyków...
W sobotę (21 kwietnia) w sanockim klubie PaniK wystąpi zespół Hańba! Początek...

Artykuły promowane

Coraz większa ilość firm na rynku równa się coraz większej konkurencji, nie...
Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...

Kalendarium

/ Kwiecień 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl