Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  11.01.2017

Sukces Krośnieńskich Targów Ślubnych [WIDEO]

6 stycznia 2017 r. odbyła się IV edycja największych, Krośnieńskich Targów Ślubnych organizowanych przez Podkarpacki Portal Ślubny Oczepiny24.pl. Rekordowa liczba wystawców i tłumy odwiedzających!

Targi, frekwencja, zainteresowanie klientów ofertą wystawców oraz ogólna organizacja to niewątpliwie sukces! Parkingi podczas IV edycji największych krośnieńskich targów ślubnych nie zdołały pomieścić więcej samochodów - ten rok to ponad 500 pojazdów! Wszystkie trzy sale wypełnione po brzegi zwiedzającymi już od godziny 10:00. Niemal 2000 osób odwiedzających targi dowodzi, że reklama targów dotarła do sporej ilości osób. Wystawcy zaprezentowali nowe kolekcje na sezon 2017 z rabatami nawet do 30%. 

Opinie klientów odwiedzających targi:

My przyjechaliśmy z Sanoka z namową koleżanki, która rok temu zamówiła tutaj wiele firm na swoje wesele. Szukamy obrączek i fotografa, a zupełnie przypadkiem zamówiliśmy usługę dekoracji, która po prostu nam się spodobała.  Jesteśmy mile zaskoczeni liczbą firm, jest ogromny wybór. Na pewno zdecydujemy się na jakiś wzór, gdyż rabat 30% na obrączki to świetna okazja.

Pokazy były piękne. Upatrzyłam nawet dla siebie wymarzoną suknię! Dobrze, że dzisiaj przyszłam z narzeczonym na targi, bo ceny sukien są obniżone aż o 400zł - mówi Pani Wioletta z Krosna. Poza suknią szukamy jeszcze Dja na poprawiny i fotobudki, która spodobała nam się na weselu znajomej.

My jesteśmy z okolic Rzeszowa. Od znajomych słyszeliśmy, że podczas targów są usługi w niższych cenach i tak rzeczywiście jest. Zamówiliśmy orkiestrę, usługę barmana i usługę fotograficzno filmową. Brakuje nam jeszcze strojów na nasze wesele. Czekamy na kolejne pokazy, może coś nam wpadnie w oko. Dzięki rabatom oferowanym przez firmy zaoszczędziliśmy już ponad 1000zł na organizacji wesela!

Zachęcamy do obejrzenia skrótu wideo z targów przygotowanego przez firmę TVTubis Film Studio. Pełna, kilkugodzinna relacja wideo z targów jest dostępna na YouTube. Za transmisję telewizyjną odpowiedzialna była telewizja RzeszowNaZywo.pl, które realizuje program o tematyce ślubnej pt.: "Weselny Expert". Odcinki są do obejrzenia na YouTube. 

Pełna relacja fotograficzna z targów wykonana przez firmę www.mediala.pl dostępna jest na www.oczepiny24.pl

Kolejna edycja Krośnieńskich Targów Ślubnych odbędzie się 18 lutego 2018r. (niedziela) w kompleksie weselnym Dwa Serca w Krośnie. Do dyspozycji zwiedzających będą dostępne ekspozycje firm na wszystkich trzech salach.


Artykuły promowane

12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...
Za nami coroczny piknik rodzinny organizowany przez spółkę ADR Polska, będącej...
Błyskawicznie, bezpłatnie i z zyskiem? Oto idealna sprzedaż. Co zrobić aby każda...

Kalendarium

/ Grudzień 2017
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl