Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Polecamy
Redakcja  |  11.01.2017

Sukces Krośnieńskich Targów Ślubnych [WIDEO]

6 stycznia 2017 r. odbyła się IV edycja największych, Krośnieńskich Targów Ślubnych organizowanych przez Podkarpacki Portal Ślubny Oczepiny24.pl. Rekordowa liczba wystawców i tłumy odwiedzających!

Targi, frekwencja, zainteresowanie klientów ofertą wystawców oraz ogólna organizacja to niewątpliwie sukces! Parkingi podczas IV edycji największych krośnieńskich targów ślubnych nie zdołały pomieścić więcej samochodów - ten rok to ponad 500 pojazdów! Wszystkie trzy sale wypełnione po brzegi zwiedzającymi już od godziny 10:00. Niemal 2000 osób odwiedzających targi dowodzi, że reklama targów dotarła do sporej ilości osób. Wystawcy zaprezentowali nowe kolekcje na sezon 2017 z rabatami nawet do 30%. 

Opinie klientów odwiedzających targi:

My przyjechaliśmy z Sanoka z namową koleżanki, która rok temu zamówiła tutaj wiele firm na swoje wesele. Szukamy obrączek i fotografa, a zupełnie przypadkiem zamówiliśmy usługę dekoracji, która po prostu nam się spodobała.  Jesteśmy mile zaskoczeni liczbą firm, jest ogromny wybór. Na pewno zdecydujemy się na jakiś wzór, gdyż rabat 30% na obrączki to świetna okazja.

Pokazy były piękne. Upatrzyłam nawet dla siebie wymarzoną suknię! Dobrze, że dzisiaj przyszłam z narzeczonym na targi, bo ceny sukien są obniżone aż o 400zł - mówi Pani Wioletta z Krosna. Poza suknią szukamy jeszcze Dja na poprawiny i fotobudki, która spodobała nam się na weselu znajomej.

My jesteśmy z okolic Rzeszowa. Od znajomych słyszeliśmy, że podczas targów są usługi w niższych cenach i tak rzeczywiście jest. Zamówiliśmy orkiestrę, usługę barmana i usługę fotograficzno filmową. Brakuje nam jeszcze strojów na nasze wesele. Czekamy na kolejne pokazy, może coś nam wpadnie w oko. Dzięki rabatom oferowanym przez firmy zaoszczędziliśmy już ponad 1000zł na organizacji wesela!

Zachęcamy do obejrzenia skrótu wideo z targów przygotowanego przez firmę TVTubis Film Studio. Pełna, kilkugodzinna relacja wideo z targów jest dostępna na YouTube. Za transmisję telewizyjną odpowiedzialna była telewizja RzeszowNaZywo.pl, które realizuje program o tematyce ślubnej pt.: "Weselny Expert". Odcinki są do obejrzenia na YouTube. 

Pełna relacja fotograficzna z targów wykonana przez firmę www.mediala.pl dostępna jest na www.oczepiny24.pl

Kolejna edycja Krośnieńskich Targów Ślubnych odbędzie się 18 lutego 2018r. (niedziela) w kompleksie weselnym Dwa Serca w Krośnie. Do dyspozycji zwiedzających będą dostępne ekspozycje firm na wszystkich trzech salach.


Artykuły promowane

Błyskawicznie, bezpłatnie i z zyskiem? Oto idealna sprzedaż. Co zrobić aby każda...
Eksperci z Pracuj.pl podpowiadają, jakie profity pracodawcy oferują pracownikom....
Poszukując zatrudnienia, warto działać systematycznie i wybierać oferty pracy...
Problemy z koncentracją, zmienne nastroje, zmęczenie – to kilka niepokojących...
Praca na określonym stanowisku wymaga posiadania odpowiednich kwalifikacji. Chodzi o...
Znalezienie ciekawej oferty pracy to dopiero początek zawodowej przygody. Kolejnym...

Kalendarium

/ Sierpień 2017
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl