Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  27.07.2016

Rusz się z kanapy, idź na fitness!

Coraz więcej ludzi ćwiczy. Rekordy popularności bije w ostatnim czasie m.in. zumba, czyli połączenie fitnessu z tańcem do muzyki latynoamerykańskiej
Coraz więcej ludzi ćwiczy. Rekordy popularności bije w ostatnim czasie m.in. zumba, czyli połączenie fitnessu z tańcem do muzyki latynoamerykańskiej Fot. archiwum iSanok.pl

W sierpniu w Młodzieżowym Domu Kultury ruszają wakacyjne zajęcia fitness. Jeśli chcesz aktywnie spędzić czas, poprawić kondycję lub zgubić nadprogramowe kilogramy, zarezerwuj sobie sierpniowe popołudnia.

Nie od dziś wiadomo, że racjonalny i regularny trening korzystnie wpływa na ciało. Poprawia koordynację ruchową, rozwija i dotlenia mięśnie, pozytywnie wpływa też na kondycję mózgu. Przy porządnym treningu ciało produkuje endorfiny, tzw. hormony szczęścia. 

W sierpniu na fitness będzie można chodzić do Młodzieżowego Domu Kultury. Zajęcia poprowadzi Laura Patronik. - Pomysł zajęć zrodził się spontanicznie. Nie zajmuje się ćwiczeniami profesjonalnie, bo jestem jeszcze uczennicą, ale wkładam w nie całe serce. Lubie ćwiczyć i robię to z wielką pasją, dlatego pomyślałam, że warto byłoby podzielić się tym z innymi. Zwłaszcza, że w wakacje w mieście nie ma zbyt wielu atrakcji. Poza tym lepiej jest się poruszać, niż siedzieć przed komputerem - mówi Laura. 

Z zajęć może korzystać każdy niezależnie od stopnia zaawansowania, w tym nowicjusze, którzy nigdy nie mieli kontaktu z fitnessem. - Mogą być to osoby, które chcą schudnąć, ale również te, które chcą wzmocnić swoje mięśnie. Na moich zajęciach będziemy skupiać się na mięśniach pośladków, rąk, ud oraz brzucha. Każde spotkanie to około 40 - 45 minut ciągłych ćwiczeń w różnym tempie - wyjaśnia nasza rozmówczyni. 

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w najbliższy piątek 29 lipca w MDK o godzinie 16.30. 

Dodaj komentarz
Zaloguj się lub załóż konto, aby móc śledzić swoje komentarze.

Artykuły promowane

Coraz większa ilość firm na rynku równa się coraz większej konkurencji, nie...
Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...

Kalendarium

/ Marzec 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl