Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Redakcja  |  30.05.2016

Zespół „HiT Sanok” zrealizował kolejny teledysk do autorskiej piosenki. Tym razem jest to klimatyczna ballada

To już trzeci teledysk do autorskiej muzyki i słów zespołu HIT Sanok. Poniżej rozmowa z Arkadiuszem Habratem, frontmanem i założycielem zespołu.

W porównaniu z dwoma poprzednimi Waszymi piosenkami to całkowita zmiana klimatu, dlaczego?

Nie chcemy być monotematyczni, czasem trzeba zaskoczyć i widzimy, że to nam się udało. Jesteśmy, jak mówią - specjalistami od wesel - i właśnie dla tej grupy w szczególności jest kierowana nowa piosenka, choć wiemy od zaprzyjaźnionych DJ-ów, że świetnie sprawdza się też na dancingach.


Tekst i melodię znów napisałeś sam?

Tak, choć wyklarowanie wersji ostatecznej trwało dość długo - nie mogłem się zdecydować (śmiech). Ostatnie zmiany w tekście były przeddzień nagrywania śpiewu. Podobnie jak w pierwszej piosence jest solo zagrane przez Łukasza, tym razem nie na EWI jak w piosence GPS, a na saksofonie, które idealnie wpasowuje się w całość. Mixem wokali i aranżem zajął się podobnie jak ostatnio Robert z R Studio.

Teledysk, podobnie jak dwa poprzednie zawodowy - jakieś szczegóły?

Zawodowy, ponieważ realizowała ta sama firma i rzeczywiście dali radę, o co byłem spokojny. Przed dniem zdjęć na planie moja rozmowa z ekipą LFILM o szczegółach trwała może kilkanaście minut - doskonale potrafią odnaleźć się w każdych warunkach co widać na teledysku. Ujęcia z drona podobnie jak w piosence Kotku Kotku zrealizowane zostały przez Piotra z GorliceTV. Sama praca na planie zajęła nam ponad dziesięć godzin, które dzielnie znieśli modele Wiola i Sławek oraz osoby niezbędne na planie czyli fryzjerka i wizażystka. Ponownie podjęliśmy współpracę z salonem fryzjerskim Estillo i salonem kosmetycznym Atelier Urody & Relaksu z Krosna. Dodam, że te dwie firmy zostały nominowane do najlepszych firm w kategorii fryzjerstwo i kosmetyka w plebiscycie Gali Branży Weselnej jako jedyne salony z Krosna i ten fakt wcale nie dziwi, bo makijaże wyglądają świetnie, a upięcia są idealnie dobrane do kreacji i granych scen przez modeli.

Realizacja teledysku tym razem w całości w Rzeszowie tak?

Zgadza się, a to dlatego, że ujęły nas wyjątkowe wnętrza Grand Hotelu. Osobiście często bywam na lunchu w restauracji Patio i stąd właśnie wziął się pomysł realizacji w Grand Hotel Bautique. Naszym zdaniem modele zagrali rolę perfekcyjnie, a oryginalne i przytulne wnętrza podkreśliły uczucie, zakochanie i bliskości - właśnie o to chodziło. Przy okazji wizyty w Rzeszowie polecam spróbować kuchni restauracji Patio znajdującej się w Grand Hotel Bautique - jestem pewien, że będziecie tam z przyjemnością wraca

Realizacja których scen była najtrudniejsza?

Hmm … chyba sceny ślubu - trwa krótko, a nagrywaliśmy ją ponad dwie godziny, bo składała się z wielu czynników. Na pewno scena pokazująca zawarcie związku małżeńskiego nie wyglądałaby tak dobrze, gdyby nie oryginalne dekoracje, bukiet i dodatki - to dzięki zaprzyjaźnionej firmie www.dekoracje4u.pl. Czerwony dywan, balony z helem, elegancka alejka i ścianka udekorowana światłem - to z pewnością dodało uroku. Firma od wielu lat zajmuje się dekoracjami i jeśli ktoś planuje wesele, to warto zapytać o termin - to profesjonaliści. Ciężko wyobrazić sobie ślub bez sukni i obrączek, a zaręczyn bez pierścionka. Kluczową rolę odegrały tutaj dwie firmy: Duke Diamond - znana, rzeszowska firma jubilerska z pięknymi kolekcjami obrączek i pierścionków oraz firma Igar, z którą już nie raz współpracowaliśmy przy innych projektach. Igar, to oryginalne i autorskie suknie ślubne które zachwycają - sporo osób pyta nas mailowo o model sukni z teledysku - musi się podobać. Igar posiada swoje salony w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu, Tarnowie i Warszawie - bardzo polecamy wszystkim przyszłym Pannom Młodym i Panom trownież, ponieważ w swojej ofercie posiadają także eleganckie garnitury.

Autorska piosenka z profesjonalnym teledyskiem jako propozycja na pierwszy taniec - to chyba trudne do zrealizowania?

Nawet bardzo i wymaga dużo czasu przed samym dniem zdjęciowym - pewnie dlatego tak niewiele zespołów ma nagrane teledyski, a Ci którzy mają, to wiedzą jakie to poświęcenie. Co do promowania piosenki jako pierwszy taniec, to moim zdaniem ona taka właśnie jest - idealna na pierwszy taniec. Już dawno nie pojawiło się nic, co byłoby nową propozycją na rozpoczęcie wesela, coś ładnego, lekkiego - Jeśli kochasz to prawdziwie chyba takie właśnie jest.

Wiem, że ostatnio jesteś trochę zabiegany - może kilka słów o sobie?

Rzeczywiście doba mogłaby być dłuższa (śmiech). Mało czasu, to przez liczbę projektów przy których obecnie się angażuję, a jest ich kilka. Najnowszy z nich to program telewizyjny Weselny Expert, który prowadzę przy współpracy z www.rzeszownazywo.pl. Program ma coraz większą oglądalność i zasięg - jest emitowany przez 12 portali telewizyjnych oraz sieci kablowe Podkarpacia i Małopolski - z każdym dniem przybywa widzów i sympatyków co cieszy. Drugi duży projekt to portal ślubny Oczepiny24.pl, który współtworzę z Łukaszem - spory wkład pracy pozwolił na osiągnięcie założonego celu, jakim było przekroczenie 100 tysięcy wejść na portal rocznie. Zespół muzyczny to trzeci projekt, choć w zasadzie powinien być wymieniony na pierwszym miejscu, bo od niego wszystko się zaczęło. Codziennie opowiadam młodzieży o muzyce pokazując im ten ogromny świat możliwości oraz zajmuję się pomocą kilku firmom w budowaniu relacji z klientami - to kolejne dwa projekty. Wspólnie z telewizją Rzeszów Na Żywo należącą do Grupy Medialnej Info i portalem Oczepiny24 współorganizuję Galę Branży Weselnej - to impreza skupiająca ponad sto firm, na której bawić się będzie w jedynym na Podkarpaciu pięciogwiazdkowym hotelu Bristol Tradition & Luxury ponad 350 osób. Jest jeszcze jeden projekt, który lubię i zajmuję się nim od kilku lat - to konferansjer. Można poznać ciekawych ludzi i miejsca i bywać w miejscach, których pewnie nigdy bym nie odwiedził. To razem siedem pochłaniających ogrom czasu dużych projektów - stąd go mało na obijanie. Co u mnie aktualnie się dzieje można śledzić na profilu www.fb.com/topkonferansjer ktory staram się na bieżąco aktualizować. Ale odpoczywać też potrafię - mam przecież rodzinę - czas spędzony z żoną i dzieciakami to zawsze chwile za którymi tęsknię będąc poza domem podczas realizacji tych wszystkich projektów, ale kiedy już znajdziemy czas przy ogromie pracy na wspólny wyjazd, korzystam z tych chwil ile się da!

Dziękuję za rozmowę i mam nadzieję, że przy kolejnej, autorskiej piosence spotkamy się ponownie!

Dziękuję i zapraszam do posłuchana nie tylko tych, którzy planują ślub!

Facebook zespołu: www.facebook.com/hitsanok

Oficjalna strona zespołu: www.hitsanok.pl

Konkursy

Wejściówki otrzymują: Happy End - Jadwiga Borek, Wieża. Jasny dzień - Dorota...
Ostatni weekend lipca zapowiada bardzo atrakcyjnie dla wszystkich miłośników...
21 kwietnia 2018r. o godz. 19.00 w SDK-u wystąpi formacja Tańca Towarzyskiego...
The BEAT FREAKS - to grupa muzyczna sygnowana nazwiskami znakomitych muzyków...
W sobotę (21 kwietnia) w sanockim klubie PaniK wystąpi zespół Hańba! Początek...

Artykuły promowane

Coraz większa ilość firm na rynku równa się coraz większej konkurencji, nie...
Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...

Kalendarium

/ Kwiecień 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl