Śledź nas:

Dołącz do użytkowników iSanok.pl - Załóż konto   |   Zaloguj się
Martyna Sokołowska  |  04.12.2012

Rockowo i charytatywnie dla Anety (FOTORELACJA)

Fot. Kacper Drwięga

SANOK. Ponad 700 zł udało się zebrać podczas drugiej edycji koncertu charytatywnego "Podaruj Oddech" zorganizowanego dla Anety Sebastyańskiej, która choruje na mukowiscydozę. To jednak nie koniec. Już w najbliższą niedzielę kontytuujemy naszą akcję!

W najbliższą niedzielę (9 grudnia) nasi wolontariusze będą zbierać pieniadze w sanockich kościołach. Cały dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację. -  Mamy nadzieję, że tak jak w sobotę i tym razem takze będziecie razem z nami. Pamietajcie, że zbieramy na szczytny cel. Liczy się każda złotówka! - mówią organizatorzy.

Fotorelacja z koncertu dostępna TUTAJ.

Podczas drugiej edycji koncertu "Podaruj Oddech" na deskach "Rudery" wystąpił ustrzycki Blindfold, reaktywowana po 20 latach sanocka grupa Raya Bell, Steel Velvet ze Strzyżowa oraz krośnieńska formacja Ciryam. Wszystkie kapele zagrały za darmo -  Jeżeli tylko mamy czas, to chętnie uczestniczymy we wszelkich akcjach charytatywnych. Sami też je inicjowaliśmy np. trasa „Alkohol niszczy – my wybraliśmy muzykę” czy „Stop narkotykom”. Od 10 lat gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Dlatego kiedy dostalismy prpopzycję zagrania na koncercie „Podaruj oddech” nie zastanawialismy się ani chwili. Wychodzimy z założenia, że każdy z nas może potrzebować kiedyś pomocy, więc jak tylko możemy - wspieramy. Zachęcamy też innych, bo to naprawdę niewiele kosztuje, a wspólnie możemy więcej. Powinniśmy sobie pomagać, zwracać uwagę na drugiego człowieka. Razem możemy zrobić dużo, więc pomagajmy, bo uśmiech na twarzy drugiej osoby jest bezcenny. - mówi Robert Węgrzyn z zespołu Ciryam. - Nie można przechodzić obojętnie wobec cierpienia innych, dlatego zawsze chętnie gramy na  imprezach charytatywnych. Wokół nas jest wielu ludzi, którzy potrzebują pomocy, poza tym nigdy nie wiadomo, czy podobna sytuacja nie spotka kiedyś nas. Dlatego cieszymy się, że możemy chociaż tak pomóc. - dodaje Radek Stachyrak z Blindfold.

Sanocka grupa reggae Raya Bell wystąpiła z trzyosobową orkiestrą dętą z Młodzieżowego Domu Kultury. Skład uzupełnił Konrad Oklejewicz, na codzień prowadzący zespół Cassiopeia. - Bardzo chcieliśmy pomóc Anetce i dać jej najwyraźniej jak tylko można do zrozumienia, że nie jest sama w swojej walce. Wiemy, że wokół niej jest wiele wspaniałych ludzi ale myślę, że taki nasz muzyczny mały wkład też nie zaszkodzi - powiedział Jakub Osika, basista Raya Bell. -  Wreszcie, dzięki temu projektowi mogliśmy trochę wypełnić testament Pawła Habko zmarłego przed kilkoma miesiącami - bo to on wymyślił i organizował ten koncert. W jakiś sposób spowodowaliśmy, że Paweł był z nami w Ruderze i w swojej czarnej bandance na głowie oraz z lampką czerwonego wina w ręce dalej wspierał Anetę i promował scenę muzyczną. Mam nadzieję, że dopiero rozkręcamy na dobre dzieło, które Paweł wskrzesił ale nie zdążył dokończyć. - dodał. 

W najbliższym czasie na naszej stronie pojawią się aukcje charytatywne, z których cały dochód zostanie przekazany na leczenie Anety.

Każdy, kto chce jej pomóc może wpłacać pieniądze na podane niżej konto


Fundacja Matio :
BPH PBK S.A. Oddział Kraków nr 36 1060 0076 0000 3200 01329248
koniecznie z dopiskiem- dla Anety Sebastyańskiej

Martyna Sokołowska
Martyna Sokołowska

zobacz inne treści autora
Dodaj komentarz
Zaloguj się lub załóż konto, aby móc śledzić swoje komentarze.

Artykuły promowane

Coraz większa ilość firm na rynku równa się coraz większej konkurencji, nie...
Sortowanie odpadów odbywa się współcześnie w coraz bardziej przemyślany...
12 lipca 2017 r. rozpoczął się ogólnopolski plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017...
Czy nadal zdarza Ci się uronić łezkę, oglądając Śniadanie u Tiffany’ego z...
Nowoczesna toaleta to coś o czym marzy dzisiaj chyba praktycznie każda Pani domu....
Kręte uliczki francuskich miasteczek wprowadzają każdego turystę w niepowtarzalny...

Kalendarium

/ Marzec 2018
PN WT ŚR CZW PT SOB ND
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Copyright © 2013 iSanok. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl